Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Македонска одбојка

2 posters

Go down

Македонска одбојка Empty Македонска одбојка

Пишување by defo Чет Aвг 13 2015, 22:30

Неверојатна победа на одбојкарите – Македонија во финале!

Секоја чест, момци..браво само напред.........па утре да бидеме Европски Шампиони..За Македонија...секоја чест.......
defo
defo

Број на мислења : 3473
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Македонска одбојка Empty Re: Македонска одбојка

Пишување by Hamad bim Khalifa Пет Aвг 14 2015, 08:31

Ako ne pominat kaceni na dvospraten kabriolet pod triumfalnata, za dzabe im trudot!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Македонска одбојка Empty Re: Македонска одбојка

Пишување by defo Пет Јун 10 2016, 22:26

Голготата продолжува: Погледнете како одбојкарите патуваат за Варна! (ФОТО)

Дечки, дур сте таму, побарајте си Бугарски пасоши, сигурно ќе имате подобри услови за играње и ќе бидете по почитувани него ли од македонската спортска мафија. Спортисти кои освен спортско ливче друго немаат играно го водат спортот.

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3473
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Македонска одбојка Empty Re: Македонска одбојка

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот