Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

МАКЕДОНСКА народна музика

3 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 19:21

еве да не излезе дека не сум јас патриотка ...еве тема ...ајде реитер да видиме колку ја сакаш македонската музика ...еве јас ја сакам воолку  ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:22


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:22


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:23


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:24


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:24


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:25


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:26


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 19:26

ajde de luxsore odkoga ti se "odzivash " na imeto reiter  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:27


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:27


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:27


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 19:28

aj ne se pravi deka ne si prochital

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:29

osa напиша:ajde de luxsore odkoga ti se "odzivash " na imeto reiter  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Што само Реитер смее да става песни во оваа тема? МАКЕДОНСКА народна музика Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 19:30

luхor напиша:
luksore poishe respekt za idniot premier ...inaku .....chorba Maro ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:30

osa напиша:aj ne se pravi deka ne si prochital

Добро де, прочитав. Ама знаеш кај нас мажите постои нешто што се вика солидарност. Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 19:31

luхor напиша:
osa напиша:ajde de luxsore odkoga ti se "odzivash " na imeto reiter  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Што само Реитер смее да става песни во оваа тема? МАКЕДОНСКА народна музика Happy-smiley21
ne nikako ...jas ne diskriminiram ....ama neli on si pobara ,jas mu dadov ...i op i ti sakash ....pochekaj malku po red  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:31

osa напиша:
luхor напиша:
luksore poishe respekt za idniot premier ...inaku .....chorba Maro ...

Зајко премиер? Suspect

Јас мислев на избрите сигурно тепа ВМРО на чело со Љубчо. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:33

osa напиша:
luхor напиша:
osa напиша:ajde de luxsore odkoga ti se "odzivash " na imeto reiter  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Што само Реитер смее да става песни во оваа тема? МАКЕДОНСКА народна музика Happy-smiley21
ne nikako ...jas ne diskriminiram ....ama neli on si pobara ,jas mu dadov ...i op i ti sakash ....pochekaj malku po red  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

По ред?!?!?! или "на ред"...МАКЕДОНСКА народна музика Smiley-laughing021

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:33


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 19:34

isto e .....luxsore ti da ne pomisli na neshto drugo ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by kiBik Саб Дек 05 2015, 19:35

osa напиша: ....ama neli on si pobara ,jas mu dadov ...i op i ti sakash ....pochekaj malku po red  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Оса, за що зборуваш??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:36

Помислив се разбира, дека по и на не е исто. Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:37


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 19:38

kiBik напиша:
osa напиша: ....ama neli on si pobara ,jas mu dadov ...i op i ti sakash ....pochekaj malku po red  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Оса, за  що зборуваш??? Suspect
eh kiBik ne razbirash ....mislam ne svati ...se podrazbira ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот