Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

МАКЕДОНСКА народна музика

3 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 19:39

luхor напиша: Помислив се разбира, дека по и на не е исто. Twisted Evil Twisted Evil
luxsore od vozbuda nemoze da svatish ...no i jas ne te razbrav ...ajde pojasnenie ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16205
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:41

Osa, ajde ne se vadi na luxor...Redno bi bilo da mu odgovorish na kiBik... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by kiBik Саб Дек 05 2015, 19:41

osa напиша:
kiBik напиша:
osa напиша: ....ama neli on si pobara ,jas mu dadov ...i op i ti sakash ....pochekaj malku po red  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Оса, за  що зборуваш??? Suspect
eh kiBik ne razbirash ....mislam ne svati ...se podrazbira ....
Не ми се верува!!! Айде ред се редат, мале!!! What a Face
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 19:42

luхor напиша:
osa напиша:ajde de luxsore odkoga ti se "odzivash " na imeto reiter  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Што само Реитер смее да става песни во оваа тема? МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Happy-smiley21
ne sekako deka ne ....sekoj moze da stava ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16205
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:42


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by kiBik Саб Дек 05 2015, 19:43

osa напиша:
....sekoj moze da stava ....
Оса?!?! Suspect Suspect[/quote]


Последната промена е направена од kiBik на Саб Дек 05 2015, 19:44. Мислењето е променето 1 пати
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 19:43

kiBik напиша:
osa напиша:
kiBik напиша:
osa напиша: ....ama neli on si pobara ,jas mu dadov ...i op i ti sakash ....pochekaj malku po red  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Оса, за  що зборуваш??? Suspect
eh kiBik ne razbirash ....mislam ne svati ...se podrazbira ....
Не ми се верува!!! Айде ред се редат, мале!!! What a Face
toa e ubavinata kiBik ....a ne preku red ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16205
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:43


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:44

kiBik напиша:
osa напиша:
....sekoj moze da stava ....
Оса?!?! Suspect Suspect
[/quote]

KiBik vnimavaj...Mozhe saka da dobieme infart... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:45


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by kiBik Саб Дек 05 2015, 19:45

osa напиша:
toa e ubavinata kiBik ....a ne preku red ....
Оса?!?! Suspect Suspect Suspect А наеднаш по двайца-тройца, да го наваксаш опашот??? Suspect Suspect Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 19:47

kiBik напиша:
osa напиша:
....sekoj moze da stava ....
Оса?!?! Suspect Suspect
[/quote]
taka be kiBiche ...jas sum univerzalka ...ne diskriminiram i ne diskfalifikuvam   po nitu eden parametar ...shto e chudno ????ke mi objasnish ili samo ke se chudish !?


Последната промена е направена од osa на Саб Дек 05 2015, 19:51. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16205
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:48


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:48


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 19:50

kiBik напиша:
osa напиша:
toa e ubavinata kiBik ....a ne preku red ....
Оса?!?! Suspect Suspect Suspect А наеднаш по двайца-тройца, да го наваксаш опашот??? Suspect Suspect Suspect
zatoa vikam PO RED ...ne po dvajca trojca naednash ... ne sum nestrpliva  Very Happy Very Happy


Последната промена е направена од osa на Саб Дек 05 2015, 21:50. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16205
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:50


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by kiBik Саб Дек 05 2015, 19:50

kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:51


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:52

Eve Osa, samo za tebe...МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Happy-smiley17 МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Happy-smiley17 МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Happy-smiley17


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:53


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by kiBik Саб Дек 05 2015, 19:53

kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:54


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 19:57

Тео напиша:
pa vika "digni mome ....... "...mnogu jasno deka ke go digne ,ne se somnevaj


Последната промена е направена од osa на Саб Дек 05 2015, 19:58. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16205
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by kiBik Саб Дек 05 2015, 19:58

[quote="osa"]
kiBik напиша:
  po nitu eden parametar ...
Оса?!?! Suspect Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by kiBik Саб Дек 05 2015, 19:59

kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКА народна музика - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКА народна музика

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот