Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Македонска (не)еволуција

Go down

Македонска (не)еволуција Empty Македонска (не)еволуција

Пишување by defo Вто Aвг 25 2020, 21:40

Шетајќи по нет, гледајќи к15 го најдов скечов...во Македонија ништо не се сменало од 1997 наваму....матрицата останала иста....само неки нови клинци дошле на сцена......Парите го вртат све..Македонија, и не цуцулат пак истите нас.

defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот