Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na istok od rajot

+4
Hamad bim Khalifa
kiBik
Естир
osa
8 posters

Страна 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Na istok od rajot Empty Na istok od rajot

Пишување by kiBik Нед Сеп 20 2015, 11:26Eve Luxore, opredeli ti toa od kade e.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Нед Сеп 20 2015, 11:30

Се е наше киБик. Го делеле со векови. На се поситни парчиња. Затоа немам никаква намера и јас да го правам тоа. Twisted Evil


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Нед Сеп 20 2015, 11:32Aaaa, ne mozhe taka!!! Site e NASHE, a ne vashe!!! Twisted Evil

kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Нед Сеп 20 2015, 11:37

Ааа, не. Вашето е и наше, а нашето ако сакаш ќе го делиме. Еве за почеток ќе ви го дадеме овој.

Na istok od rajot 2Q==

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Нед Сеп 20 2015, 11:40
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Нед Сеп 20 2015, 11:45

Ti sakash da ni uplashish??? Ne mozhesh! I pogolemi idioti imame od nego. Na primer dali go sakate ovoj da vi go shitneme:

Na istok od rajot Images?q=tbn:ANd9GcQe6KRQzosPnjEGhc4RmiG6jqKkeHgZCOvZmFpevgD2tsF9hBlW0w


luхor напиша:Ааа, не. Вашето е и наше, а нашето ако сакаш ќе го делиме. Еве за почеток ќе ви го дадеме овој.

Na istok od rajot 2Q==


kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Нед Сеп 20 2015, 11:46

Што е сега, не сакаш да делиме. Еве ќе ја зголемам понудата. Го сакаш и Ацета да ви го дадеме? Na istok od rajot Happy-smiley21

Na istok od rajot Macedonia-aleksandar

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by osa Нед Сеп 20 2015, 11:48

luхor напиша:Што е сега, не сакаш да делиме. Еве ќе ја зголемам понудата. Го сакаш и Ацета да ви го дадеме? Na istok od rajot Happy-smiley21

Na istok od rajot Macedonia-aleksandar

kolku e provizijata luxor

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16247
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Нед Сеп 20 2015, 11:48

kiBik напиша:Ti sakash da ni uplashish??? Ne mozhesh! I pogolemi idioti imame od nego. Na primer dali go sakate ovoj da vi go shitneme:

Na istok od rajot Images?q=tbn:ANd9GcQe6KRQzosPnjEGhc4RmiG6jqKkeHgZCOvZmFpevgD2tsF9hBlW0w


luхor напиша:Ааа, не. Вашето е и наше, а нашето ако сакаш ќе го делиме. Еве за почеток ќе ви го дадеме овој.

Na istok od rajot 2Q==Може, ама да го менуваме за овој.

Na istok od rajot 2000px-League_of_Communists_of_Yugoslavia_Flag.svg

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Нед Сеп 20 2015, 11:50

osa напиша:
luхor напиша:Што е сега, не сакаш да делиме. Еве ќе ја зголемам понудата. Го сакаш и Ацета да ви го дадеме? Na istok od rajot Happy-smiley21

Na istok od rajot Macedonia-aleksandar

kolku e provizijata luxor

Ќе почнеме од 15% па ќе одиме надолу. Na istok od rajot Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by osa Нед Сеп 20 2015, 11:50

ova ko rasprodazba pred zatvaranje mi lichi Laughing Laughing Laughing

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16247
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Нед Сеп 20 2015, 11:51

Eh, deba! Ti sakash site srbomani i antichki da ni nabutash!!! Daj nekoj ponormalen!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Нед Сеп 20 2015, 11:53

Нормалните навреме зедоа бугарски пасоши и избегаа од државата. Ќе мораш да се задоволиш со овие што останаа. Na istok od rajot Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Нед Сеп 20 2015, 11:54Toa pak si e nashe!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Нед Сеп 20 2015, 11:56

luхor напиша:Нормалните навреме зедоа бугарски пасоши и избегаа од државата. Ќе мораш да се задоволиш со овие што останаа. Na istok od rajot Happy-smiley21
E, dobro. Shtom bez pari gi davash ke gi zemam, da ne se minam. Mozhe kje gi vpregnam da orat nivi, de da znam. Za toa dali gi biva???
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Нед Сеп 20 2015, 11:58I toa si e nashe.


kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Нед Сеп 20 2015, 11:59

Јок, Банско е наше. Сосе царот. Na istok od rajot Happy-smiley21

Хотел Цар Самуил (Банско) Струмица Улица Банско, бб

Na istok od rajot 953_001

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Нед Сеп 20 2015, 12:01

E, aj dobro,NOOO!!! Ohrid pak e nash!!! So site Biljani vo nego!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Нед Сеп 20 2015, 12:01

kiBik напиша:
luхor напиша:Нормалните навреме зедоа бугарски пасоши и избегаа од државата. Ќе мораш да се задоволиш со овие што останаа. Na istok od rajot Happy-smiley21
E, dobro. Shtom bez pari gi davash ke gi zemam, da ne se minam. Mozhe kje gi vpregnam da orat nivi, de da znam. Za toa dali gi biva???

Ако не ораат, можеби ќе можат да пасат трева. Ако не пробаш, нема да знаеш. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Нед Сеп 20 2015, 12:05

kiBik напиша:E, aj dobro,NOOO!!! Ohrid pak e nash!!! So site Biljani vo nego!!!

Како бе така? Не може. Нема да знаеш што да  правиш  сам со толку Билјани? Посебно затоа што прочитав дека бегаш од часови. Na istok od rajot Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Нед Сеп 20 2015, 12:06I toa si e nashe!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Нед Сеп 20 2015, 12:09

luхor напиша:
Ако не ораат, можеби ќе можат да пасат трева. Ако не пробаш, нема да знаеш. Twisted Evil
Be malce sum sumljiv tie da pasat treva. Shtom vi se shefovi, znachi znaat kako da strizhat!!! Ja podobro drzhte si gi tamu. Nie vakvi si imame bol.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Нед Сеп 20 2015, 12:12

luхor напиша:
kiBik напиша:E, aj dobro,NOOO!!! Ohrid pak e nash!!! So site Biljani vo nego!!!

Како бе така? Не може. Нема да знаеш што да  правиш  сам со толку Билјани? Посебно затоа што прочитав дека бегаш од часови. Na istok od rajot Happy-smiley21
Ne begam be!!! Progresirav i stanav profesor!!! Se' si znam vekje!! A Biljanite, ako gi zemam, dali kje veslaat dobro??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Нед Сеп 20 2015, 12:12

kiBik напиша:
luхor напиша:
Ако не ораат, можеби ќе можат да пасат трева. Ако не пробаш, нема да знаеш. Twisted Evil
Be malce sum sumljiv tie da pasat treva. Shtom vi se shefovi, znachi znaat kako da strizhat!!! Ja podobro drzhte si gi tamu. Nie vakvi si imame bol.

А каде е овде братската љубов. Барем некои да земевте. Еве ставете ги за шефови на циганите. Овие двајца на сликите баш така изгледаат. Na istok od rajot Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Нед Сеп 20 2015, 12:14

kiBik напиша:
luхor напиша:
kiBik напиша:E, aj dobro,NOOO!!! Ohrid pak e nash!!! So site Biljani vo nego!!!

Како бе така? Не може. Нема да знаеш што да  правиш  сам со толку Билјани? Посебно затоа што прочитав дека бегаш од часови. Na istok od rajot Happy-smiley21
Ne begam be!!! Progresirav i stanav profesor!!! Se' si znam vekje!! A Biljanite, ako gi zemam, dali kje veslaat dobro??? Suspect

Ќе ти кажам веднаш откако ќе ги пробам, па и ти ќе знаеш. Na istok od rajot Happy-smiley21 Na istok od rajot Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот