Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na istok od rajot

+4
Hamad bim Khalifa
kiBik
Естир
osa
8 posters

Страна 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Нед Сеп 20 2015, 17:54

Тео напиша:
kiBik напиша:
Тео напиша:I ova e nashe...

Да де. Наше е!!! Twisted Evil

Gledash kako znaesh deka e nashe... Twisted Evil Twisted Evil
Ама ти си одличник бе!!! Од кай знаеш дека е наше??? Suspect Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Нед Сеп 20 2015, 17:59

kiBik напиша:
Тео напиша:
kiBik напиша:
Тео напиша:I ova e nashe...

Да де. Наше е!!! Twisted Evil

Gledash kako znaesh deka e nashe... Twisted Evil Twisted Evil
Ама ти си одличник бе!!! Од кай знаеш дека е наше??? Suspect Very Happy

Bre kako da ne znam...Pa neli celo vreme tvrdish deka e nashe...Gledash kako to veruvam... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Нед Сеп 20 2015, 18:03

Добро, значи е наше.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Нед Сеп 20 2015, 18:04

Da, nashe e... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Нед Сеп 20 2015, 18:09

Еве да заклучиме - вашето е наше, а нашето си е наше. Дийл?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Нед Сеп 20 2015, 18:11

Dobro...Shtom se soglasuvash vasheto da e nashe, a nasheto samo nashe, se soglasuvam... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Нед Сеп 20 2015, 18:16

Доста бе вие двајцата. Да не сте учеле од другарот Тито?

"Туџе хочемо-своје не дамо". Na istok od rajot - Page 3 Smiley-laughing014

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Пон Сеп 21 2015, 17:53Eve, da prodolzhime so Strandzha. Najizvesniot obichaj tam e nestinarstvoto (odenje po ogan). Se pravi na Sv. Konstantin i Elena vo nekolku sela samo. NASHE E!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Пон Сеп 21 2015, 18:09I poshto gledam nikoj ne se interesira od toa shto e/bilo nashe eve vo 8 minutki se' shto go ima kaj nas vo kratce - Rodopi, Pirin, Shopluk, Trakija ( sose Strandzha), Severnyashki, Dobrudzha.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Hamad bim Khalifa Пон Сеп 21 2015, 18:13

Kibik sto e ovaoa?? nekoja turisticka, promotivna propaganda ????
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Пон Сеп 21 2015, 18:19

Toa e propaganda, Kalifu. Kje ve pravam Bugari. Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Пон Сеп 21 2015, 18:30

luхor напиша:Доста бе вие двајцата. Да не сте учеле од другарот Тито?

"Туџе хочемо-своје не дамо". Na istok od rajot - Page 3 Smiley-laughing014
Luxore, stara komunjago!!! Pa ti go znaesh druzhe Tito naizust?!?! Evil or Very Mad Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Пон Сеп 21 2015, 21:17

kiBik напиша:
luхor напиша:Доста бе вие двајцата. Да не сте учеле од другарот Тито?

"Туџе хочемо-своје не дамо". Na istok od rajot - Page 3 Smiley-laughing014
Luxore, stara komunjago!!! Pa ti go znaesh druzhe Tito naizust?!?! Evil or Very Mad Very Happy

Јас му ги пишував говорите. Evil or Very Mad Na istok od rajot - Page 3 Smiley-laughing024

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Вто Сеп 22 2015, 08:32

luхor напиша:
kiBik напиша:
luхor напиша:Доста бе вие двајцата. Да не сте учеле од другарот Тито?

"Туџе хочемо-своје не дамо". Na istok od rajot - Page 3 Smiley-laughing014
Luxore, stara komunjago!!! Pa ti go znaesh druzhe Tito naizust?!?! Evil or Very Mad Very Happy

Јас му ги пишував говорите. Evil or Very Mad Na istok od rajot - Page 3 Smiley-laughing024

Si znaev jas deka ima nekoja makedonska vrska tuka. Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Вто Сеп 22 2015, 17:30

Чекай да продолжам со пропагандата. Сега регин по регион.
Македония:


Бе тие повеке на Албанци ми личат. Evil or Very Mad


Последната промена е направена од kiBik на Вто Сеп 22 2015, 17:39. Мислењето е променето 1 пати
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Вто Сеп 22 2015, 17:32

А сеа - Родопите (еден од моите омилени региони):
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Вто Сеп 22 2015, 17:34

И каде без Тракия:
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Вто Сеп 22 2015, 17:35

Странджа:
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Вто Сеп 22 2015, 17:37

Добруджа:
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Вто Сеп 22 2015, 17:44

kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Вто Сеп 22 2015, 17:45Toa e toa!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Вто Сеп 22 2015, 18:07

Многу си експедитивен. Уште малку и ќе не убедиш. А после мисли му ја. Ќе се пишеме бугари, ќе изгласаме македонци за претседател и премиер, плус сите пратеници во парламентот, и готова работа. Ќе ве асимилираме. А ти, ќе станеш познат како човекот кој им ги откри убавините на Бугарија на македонците и поттикна окупација и асимилација.  Na istok od rajot - Page 3 Happy-smiley21 Na istok od rajot - Page 3 Happy-smiley21 Na istok od rajot - Page 3 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Вто Сеп 22 2015, 18:32

Nema strashno be. Neli ja znaesh taa: Koga se rodelo Makedonche navremeto, majka mu shlapvala eden zad vratot i mu vikala: "Begaj da upravuvash so Bugarija!". Shto li ne sme prezhveali od vas i zaradi vas! I toa kje go prezhiveeme. Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин Вто Сеп 22 2015, 19:04

KiBik vnimavaj, kje te pravat antichki...Na istok od rajot - Page 3 Smiley-laughing021

Na istok od rajot - Page 3 Makedonski-gladijatori

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik Саб Сеп 26 2015, 12:16

Тео напиша:KiBik vnimavaj, kje te pravat antichki...Na istok od rajot - Page 3 Smiley-laughing021
Pa shto razlichno ima? Site se idioti!!! Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Na istok od rajot - Page 3 Empty Re: Na istok od rajot

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот