Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SE SPREMAAT LI ZA BEGSTVO

+3
tmoro
Hamad bim Khalifa
osa
7 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

SE SPREMAAT LI ZA BEGSTVO - Page 4 Empty Re: SE SPREMAAT LI ZA BEGSTVO

Пишување by трендафил Пон Јан 23, 2017 9:01 pm

На прославата по победата на ВМРО на последните избори, сите за кои платениците на Сорос тврдат дека се криминалци и избегани беа во просториите на својата партија. Патем ни СЈО до сега нема обвинение против никој од нив.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?

трендафил

Број на мислења : 9107
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

SE SPREMAAT LI ZA BEGSTVO - Page 4 Empty Re: SE SPREMAAT LI ZA BEGSTVO

Пишување by Luxor Вто Јан 24, 2017 9:34 am

Секако дека ќе бидат. Се надевате чадорот Тирана-Приштина чија платформа ја прифативте на штета на македонските национални интереси да ве заштити.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6221
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот