Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JA SPASIVME MAKEDONIJA

Go down

JA SPASIVME MAKEDONIJA Empty JA SPASIVME MAKEDONIJA

Пишување by Гостин Нед Окт 04 2015, 08:28

Фото: Ова е билката за спас на Македонија

Фотографијата од центарот на Скопје која стана хит на социјалните мрежи е билката за спас на нашата држава. Дали ова е начинот со кој треба да се спасува нашата држава проценете сами.

JA SPASIVME MAKEDONIJA Bilka-za-spas-na-makedonija

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот