Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 17 of 40 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Ное 30, 2015 9:21 pm

jas mislam deka sepak razbira "srpskohrvatski' ...Ajde da proveram.....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Ное 30, 2015 9:23 pm

ne mi se veruva deka ne razbira ....ova e prekrasna poraka .....neli ???????????????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Ное 30, 2015 9:24 pm

iskreno i " cucata " e grom ....mnogu e ubava ...slushni shto porachuva 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Ное 30, 2015 9:25 pm

i seushte ne se javuva ..ZAMISLI..... ne razbral ????????????????????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Ное 30, 2015 9:30 pm

taka i si mislev ...poddrshka od vernite prijateli ...eve pesnichka za blagodarnost ...se nadevam ke razberesh ....sepak ova e " javen del od forumot ,zatoa ke si molcham "

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Ное 30, 2015 9:33 pm

a sega sum vo sostojba ispeana vo ovaa pesna ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Ное 30, 2015 9:43 pm

tuka sum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...pijana....i vesela .....prodolzuvame ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Ное 30, 2015 10:06 pm

ajde na druzba ! shto izbegavte .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Ное 30, 2015 10:14 pm

zamisli kolku dobar tekst ...veli : da zgazim ponos svoj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eh kolku e ova teshko ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by chargerburnout on Вто Дек 01, 2015 1:21 pm

kebapcinja so kromid
chargerburnout
chargerburnout

Број на мислења : 89
Join date : 2015-12-01

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Дек 01, 2015 3:34 pm

А пиво со кебапчињата? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Happy-smiley28

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by chargerburnout on Вто Дек 01, 2015 4:06 pm

super, pa skopsko dobro bi mi doslo (kako bivs skopjanin hehe)
chargerburnout
chargerburnout

Број на мислења : 89
Join date : 2015-12-01

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 01, 2015 4:10 pm

luхor напиша:А пиво со кебапчињата? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Happy-smiley28
Fala! Ti chastish? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Дек 01, 2015 4:10 pm

Бивш? Те протера смогот или сакаше да видиш што е ново по белиот свет?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 01, 2015 4:16 pm

osa напиша:....da zgazim ponos svoj ...
Sho znachi ova, Osa??? Da si pluknam na suratot???? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Дек 01, 2015 4:18 pm

Еј пак ти сега. Нели ти беше по падежите? Од каде сега бараш Оса да ти преведува? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Happy-smiley18 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Happy-smiley18 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Happy-smiley18

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 01, 2015 4:22 pm

luхor напиша:Еј пак ти сега. Нели ти беше по падежите? Од каде сега бараш Оса да ти преведува? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Happy-smiley18 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Happy-smiley18 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Happy-smiley18
Eeej, ke me vkarash vo zatvor nekogash!!! Jas, ko prav Bugarin, nikogash ne sum imal uset za padezhi!!! Evil or Very Mad
Sho stana so pivceto i kebapchinjata? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Дек 01, 2015 4:23 pm

Добро бе, што има лошо да си полиглот? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Think_smiley_07

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 01, 2015 4:25 pm

luхor напиша:Добро бе, што има лошо да си полиглот? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Think_smiley_07
Nishto losho! Ma jas lichno imav problemi so 4te padezhi na germanski, pa da ne zboruvam za pojshe!!!


Taaaaa, pivce, kebapchinja??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Дек 01, 2015 4:36 pm

Ќе се придружиш на забавата?

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 ZВ И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 2Q==

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 01, 2015 4:37 pm

E shto???
Edno pivo ke si go delime, a???? Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Дек 01, 2015 4:45 pm

Не бе. Пивото е за тебе. Јас ќе се задоволам и со ова. Скопско си е скопско. Twisted Evil

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 9k=

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 01, 2015 4:47 pm

luхor напиша:Не бе. Пивото е за тебе. Јас ќе се задоволам и со ова. Скопско си е скопско. Twisted Evil

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 9k=
Pazi, bate Luxore, posho kaj nas Azis odi so vakvi gakji! Da ne stane nekoja obrkvacija! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Дек 01, 2015 4:50 pm

Ајде бе не ме плаши. Сега и за Азис ли да му ја мислам. А он не си најде дечко досега? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Дек 01, 2015 7:29 pm

dobro vi vecher pochituvani gosti vo meanata ...imajte prijatni momenti ....eve i ubava muzika ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 17 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 17 of 40 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот