Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

+11
IVA
defo
osa
Естир
kiBik
reiter
Voivodata
Kalinda
хан Ацо
Hamad bim Khalifa
chargerburnout
15 posters

Страна 12 of 38 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 38  Next

Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik Сре Дек 30 2015, 18:49

Тео напиша:Gledash deka napreduvash...Naskoro kje gi znaesh site makedonski dijalekti... Twisted Evil
Ne mozhe dijalktot da ima dijalekti! Se si ima redosled! Ne mozhe karucata pred volot! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин Сре Дек 30 2015, 18:53

Pa zoshto ste zapnale da naogjate dijalekti na bugarskiot, koga cel svet znae deka toj e dijalekt na makedonskiot... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik Сре Дек 30 2015, 19:03

Ех, мааму стара! Си се запнал ко магаре на мост! Не може македонци пред големиот взрив! Не може!
Бугарскиот язик е прв, примус, фърст, ерсте, ....Набий си го тоа во чутурата твоя!!! И како првиот да биде диялект на последното цицалче българо-славянско, коещо уще не се одбило од майка си, м? Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин Сре Дек 30 2015, 19:07

Nishto ti ne znaesh...Nie sme najstariot narod...Od nas nastanala belata rasa...Eve ti i dokaz... Twisted Evil

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 2zq7s43


Последната промена е направена од Тео на Сре Дек 30 2015, 19:13. Мислењето е променето 1 пати

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Сре Дек 30 2015, 19:09

ubava zabava ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Сре Дек 30 2015, 19:10

realnosta e bolna no sepak e vistinita ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik Сре Дек 30 2015, 19:26

Тео напиша:...Od nas nastanala belata rasa... Twisted Evil

Затоа вашата история е еден бел лист??? Suspect

А инаку, Тентов беше оной со Каменот од Розета? Сосе Бошкоски?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин Сре Дек 30 2015, 19:28

Bre nie dirktno so gospod si imame rabota...Tochno, toj e...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik Сре Дек 30 2015, 19:32

Тео напиша:Bre nie dirktno so gospod si imame rabota...
Е, верно може да си имате работа со Господ! Слабост му сте! Нели Той е Бугарин! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин Сре Дек 30 2015, 19:34

Ne sum bash siguren...Na posledniot popis se izjasni kako makedonec...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik Сре Дек 30 2015, 19:37

Тео напиша:Ne sum bash siguren...Na posledniot popis se izjasni kako makedonec...
И Той ли? Аман од Бугари, кои се изяснуваат како македонци!!! Тоа некоя заразна болест да не е? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин Сре Дек 30 2015, 19:40

Bolest??? Ne bre...Samo se osvestuvaat i se vrakjaat na korenjata...ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Happy-smiley17 ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik Сре Дек 30 2015, 19:48

Какво е тоа дрво со толку плитки корени бе? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин Сре Дек 30 2015, 19:54

Koako plitki??? Dostigaat do desetiot den od svaranjeto na svetot... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Сре Дек 30 2015, 20:13

leka nok pochituvani melnichari .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik Сре Дек 30 2015, 20:44

Тео напиша:... Dostigaat do desetiot den ...
Да де! Twisted Evil Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik Сре Дек 30 2015, 20:47

osa напиша:leka nok .....
М? Suspect Що си намислила за вечерва, а? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Сре Дек 30 2015, 20:51

kiBik напиша:
osa напиша:leka nok .....
М? Suspect Що си намислила за вечерва, а? Suspect
nishto kibiche ...shtotuku me "otkaci " dechkoto, pa sega moram da pravam nov plan za dochek na novata godina ....sramota e da sedam doma ,seushte sum mlada ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik Сре Дек 30 2015, 20:55

osa напиша:...seushte sum mlada ...
Дечково не знае што испушта! Дай ми неговиот брой да му обяснам некои ствари!!! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Сре Дек 30 2015, 23:11

kiBik напиша:
osa напиша:...seushte sum mlada ...
Дечково не знае што испушта! Дай ми неговиот брой да му обяснам некои ствари!!! Evil or Very Mad
mislam deka nema zelba za razbiranje  Twisted Evil ...mersi kiBiche za grizata .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Чет Дек 31 2015, 08:20

DOBRO UTRO POCHITUVANI MELNICHARI DENES E 31 DEKEMVRI 2015 G DEN CHETVRTOK VREMETO E SONCHEVO  NO MNOGU LADNO ...SEPAK KE VI POSAKAM DA VE STOPLI LJUBOVTA OD SAKANITE


Последната промена е направена од osa на Чет Дек 31 2015, 10:42. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik Чет Дек 31 2015, 08:59

Добро последно утро од 2015-та! Време е за равносметки! Или да ги осатвиме за догодина??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Естир Чет Дек 31 2015, 10:20

kiBik напиша:Добро последно утро од 2015-та! Време е за равносметки! Или да ги осатвиме за догодина??? Suspect

За догодина!

Мойта пуйка вече е във фурната Cool
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik Чет Дек 31 2015, 10:27

Естир напиша:
Мойта пуйка вече е във фурната Cool
Горкото птиче! И що го мъчиш така? Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Естир Чет Дек 31 2015, 10:38

kiBik напиша:
Естир напиша:
Мойта пуйка вече е във фурната Cool
Горкото птиче! И що го мъчиш така? Evil or Very Mad

А преди тва го пълних и ших Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 12 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 12 of 38 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 38  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот