Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

+11
IVA
defo
osa
Естир
kiBik
reiter
Voivodata
Kalinda
хан Ацо
Hamad bim Khalifa
chargerburnout
15 posters

Страна 38 of 38 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38

Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 38 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Teo Вто Фед 28 2017, 00:12

Teshko...Mene dovolen mi e i ovoj nik...Od druga strana pak, ako prodolzhish so raskazhuvanje na tvoite avnturi pri pishuvanje so povekje nikovi mozhebi kje padnam vo iskushenie...
Teo
Teo

Број на мислења : 5090
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 38 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor Вто Фед 28 2017, 00:13

како ти чини.

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 38 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Teo Вто Фед 28 2017, 00:15

Vo momentov mi chini da odam na spienje...I bidejki sme vo temata, dobra vi nokj melnichari...
Teo
Teo

Број на мислења : 5090
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 38 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Вто Фед 28 2017, 00:25

shto ti e makata ke ni kazesh za kraj na denot Viktor? koj i da se obide da komunicira so tebe ,site gi "oznachi" so pogrdni zborovi : kako da ste del od minsko pole ,paranoichni ,isfrustrirani ,popaleni .....i vednash ,posle vakvite kvalifikacii za nas ,samiot se BRANISH deka ne si ne navredil ,ne si ne napadnal i slichno...spored ova da zaklucham :deka TI SI DOBROTO MOMCHE ,a nie sme LOSHITE .... i ne mi e jasno shto losho ima vo toa DA SI GO BRANIME FORUMOT OD NAPAD NA NEPOZNATI ....pa zoshto si dojden kaj LOSHITE ????so koja prichina ,ke ni kazhesh? ili da pogodam od prva ?
dojden si da spinuvash ,ko shto napisha kalinda ,da go svrtish vnimanieto na nashite chlenovi koi sakaat da ja ZNAAT VISTINATA ZA MAKEDONIJA ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 38 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Вто Фед 28 2017, 00:27

Viktor напиша:алелуја.
повели


eden zbor ,mnogu tajni krie ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 38 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor Вто Фед 28 2017, 06:12

Оса, зборот попалени, најди ми го да знам каде сум го „употребил„ и во која контоација, иако сето тоа е твој измислица,
според напишаново а и предходните текстови, излегува дека не трпиш воопшто други луѓе на форумов
ако не размислуваат како што ти сакаш. Имап ли трпение воопшто?
нема потреба од толку напнатост, ете и самите се уверивте, цело време сте на штрек, додуша лукскор и тео се стабилизираа , кон мене, видоа дека нема задни намери, и се е ок.

пак, за да не ми биде извадено од контекст - и злоупотребено (за да не ме прашуваш да ти докажувам каде има злоуппотреба па да ме уценуваш дека ќе ме банираш или да докажувам или бан, мислам на предходните постови, ем сум бил здравко, ем уцени да сум се регистрилал, емнатурање дека „го навредувам форумот„ постојано навиено, ) - , не коментирам никого ни тебе како модератор, туку како нападново твое пишување а во релација кон мене.
Македонија брани ја кој ти брани.
мислам дека тоа го поминавме и надминавме , успешно.
јас сум ви форумски пријател и се е во ред, мојот однос кон форумот и членовите.и
ако сакам да пишувам за Македонија, ќе го испочитувам и форумот и правилникот и ќе го сторам тоа на соодветна тема, а не овде, овде колку знам е тема за „заебанции, оговарање, занимации,..“
па нели се точи ракија овде и се мези мезе.
Што сега „да сум го свртел вниманието“, тој што мисли така има тема, нели?

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 38 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor Вто Фед 28 2017, 06:21

доброутро, како вели темата, да се спремаме за денот, а нелагодностиве, да ги оставиме зад нас.

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 38 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Вто Фед 28 2017, 09:48

Viktor напиша:Оса, зборот попалени, најди ми го да знам каде сум го „употребил„ и во која контоација, иако сето тоа е твој измислица,
според напишаново а и предходните текстови, излегува дека не трпиш воопшто други луѓе на форумов
ако не размислуваат како што ти сакаш. Имап ли трпение воопшто?

нема потреба од толку напнатост, ете и самите се уверивте, цело време сте на штрек, додуша лукскор и тео се стабилизираа , кон мене, видоа дека нема задни намери, и се е ок.

пак, за да не ми биде извадено од контекст - и злоупотребено (за да не ме прашуваш да ти докажувам каде има злоуппотреба па да ме уценуваш дека ќе ме банираш или да докажувам или бан, мислам на предходните постови, ем сум бил здравко, ем уцени да сум се регистрилал, емнатурање дека „го навредувам форумот„ постојано навиено, ) -  , не коментирам никого ни тебе како модератор, туку како нападново твое пишување а во релација кон мене.
Македонија брани ја кој ти брани.
мислам дека тоа го поминавме и надминавме , успешно.
јас сум ви форумски пријател и се е во ред, мојот однос кон форумот и членовите
ако сакам да пишувам за Македонија, ќе го испочитувам и форумот и правилникот и ќе го сторам тоа на соодветна тема, а не овде, овде колку знам е тема за „заебанции, оговарање, занимации,..“
па нели се точи ракија овде и се мези мезе.
Што сега „да сум го свртел вниманието“, тој што мисли така има тема, нели?

zoshto mislish deka so "tvojata slatkorechivost" ke uspeesh da me analizirash i sekako spored mene da me navreduvash ,a za toa da ne bidesh soodvetno kaznet spored pravilata na forumot ....toa koga ti zboruvash kakva sum ,kakov e luxor ,Teo i se ona shto ti go boldirav spored tebe mozebi e vo red (vsushnost toa ti e celta ) no ne i spored pravilata na forumot vo koi jasno stoi :NE SE KOMENTIRAAT MODERATORITE i tochka .Shto e nejasno ? Imash temi na koi mozesh da pishuvash ,a ne da se zanimavash so nas .
Veke ti kazavme deka dokolku se odnesuvash vo sklad so pravilata si dobredojden ,i tuka zavrshuva prikaznata .
se nadevam nema da ja povtorish greshkata i da mi odgovarash na ovoj moj post bidejki samoto toa bi znachelo deka go krshish praviloto KOMENTIRANJE NA MODERATORITE .

poslednoto boldirano se odnesuva na mezeto i rakijata ,pa da te popravam toa go pravime vo "virtuelnata meana"

ovde se pozdravuvame sekojdnevno ,i se relaksirame so nekoja pesnichka ,no i vodime ko eden vid "dnevnik "

Zatoa se shto e napishano nadvor od temata ,zboruvam za postovite od vchera vecher ke bidat prefrleni na soodvetno mesto spored procenkata na moderatorite ,no sepak ke bidat na forumot ...ova ti go kazuvam za da ne mislish deka neshto ti e izbrishano ili POPRAVENO I PREPRAVENO ._________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 38 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Teo Вто Фед 28 2017, 10:19

Viktor напиша:доброутро, како вели темата, да се спремаме за денот, а нелагодностиве, да ги оставиме зад нас.

Dobro utro...Rano si stanal...
Teo
Teo

Број на мислења : 5090
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 38 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Вто Фед 28 2017, 10:21

dobro utro pochituvani forumdzii ...denes e 28 fevruari 2017 g den vtornik ...vremeto e sonchevo i vedro ...ke vi posakam ubav i uspeshen den ...eve ja pesnichkata ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 38 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 38 of 38 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот