Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

+11
IVA
defo
osa
Естир
kiBik
reiter
Voivodata
Kalinda
хан Ацо
Hamad bim Khalifa
chargerburnout
15 posters

Страна 20 of 38 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next

Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Сре Мар 30 2016, 00:12

leka nok pochituvani melnichari ...


Последната промена е направена од osa на Сре Мар 30 2016, 23:34. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Сре Мар 30 2016, 12:58

Dobar den pochituvani melnichari

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Сре Мар 30 2016, 23:37

osa напиша:Dobar den pochituvani melnichari

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Пет Апр 01 2016, 15:27

Dobar den pochituvani melnichari ...denes e 1 april 2016 g den petok .....vremeto e sonchevo i toplo ...vistinski proleten den ....ke posakam shto pomalku lagi za ovoj den na lagata Cool Cool


Последната промена е направена од osa на Нед Апр 03 2016, 11:27. Мислењето е променето 2 пати.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Саб Апр 02 2016, 17:38

Dobar den pochituvani melnichari....denes e 2 april 2016 g den sabota ...vremeto e toplo no oblachno ...ke vi posakam da imate ubav i uspeshen den ...eve i pesnichka za dobro raspolozenie ..


Последната промена е направена од osa на Нед Апр 03 2016, 11:21. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Kalinda Нед Апр 03 2016, 11:11

Добар ден .
Читам и се
решив да ви посакам
убав ден .
Многу малку ве гледам !
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 491
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Нед Апр 03 2016, 11:37

dobar den pochituvani melnichari ...denes e 3 april 2016 g den nedela ...den odreden za odmor i rekreacija ...posakuvam da imate ubav i uspeshen den ispolnet so mnogu ljubov od sakanite ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Пон Апр 04 2016, 09:24

Dobar den pochitvani melnichari...denes e 4 april 2016 g den vtornik ...vremeto e sonchevo i toplo ...se nadevam deka i vashata iskrena ljubov kon sakanite e topla ...eve i pesnichka


Последната промена е направена од osa на Сре Апр 06 2016, 22:08. Мислењето е променето 2 пати.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Сре Апр 06 2016, 17:50

Dobar den ...eve u za vchera (5 april) i za denes 6 april 2016 g den sreda ....vremeto denes e sonchevo i toplo ...posakuvam i vo vasheto srce da vi bide toplo od ljubovta od sakanite ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Чет Апр 07 2016, 09:22

Dobro utro ...denes e 7 april 2016 g den chetvrtok ...vremeto e sonchevo i toplo ...se nadevam i vashiot den ke bide uspeshen ...
eve i pesnichka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Пет Апр 08 2016, 19:06

dobro vecher ..denes e 8 april 2016 g den petok...vremeto e oblachno ,vetrovito i vrne dozd..se nadevam deka vo vasheto srce ke ima ubava iskra na pochit i ljubov za sakaniot ...eve ja i pesnichkata ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Нед Апр 10 2016, 21:27

eve edno GOLEMO dobro vecher melnichari ...zoshto golemo? pa za vchera i za denes ....vchera beshe 9 april 2016 g den sabota ...vremeto beshe toplo i sonchevo ...denes e 10 april 2016 g den nedela ...den za odmor i rekreacija ...vremeto beshe sonchevo ,no so silen veter ...vo vechernite chasovi duri i zaladi ...se nadevam deka barem vie imate nekoj koj ke go stopli vasheto srce ...posakuvam da imate ubava vecher opkruzeni so mnogu ljubov od sakanite .....eve i pesnichka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Пон Апр 11 2016, 23:15

добро вечер ...денес е 11 април 2016 г ден понеделник ...времето беше сончево ,но со ветер и поладно ...посакувам сепак овој ден да ви е успешен ...еве и песничка ...
п.с. е сега прв пат пишувам кирилица ,но не дека сум го послушала дефо Very Happy ,туку едноставно се блокира лап топот и никако да префрлам на латиница ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Пет Апр 15 2016, 00:41

eve ubavo si pomina 12 april ,pa 13 april i eve si pomina i 14 april i konechno jas uspeav da prefrlam na latinica ...sepak za kratko bidejki ke vi posakam vo ova doba pomegu krajot na 14 i pochetokot na 15 april 2016 g da imate mirni snishta ....eve ja i pesnichkata za ovaa nok ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik Саб Апр 16 2016, 09:52

Dobro utro! Sho be prajte vie? Gleam vo posledno vreme jajca frlate, pozhari ova-ona?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин Саб Апр 16 2016, 10:01

Neka ti e dobro utroto i tebe...Si ja vrakjame drzhavata nazad... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik Саб Апр 16 2016, 10:38

Komu che ja vratite? Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Саб Апр 16 2016, 18:06

Dobar i uspeshen den vi posakuvam....denes e 16 april 2016 g den sabota ....vremeto e sonchevo i premnogu toplo ...eve ja i pesnichkata za ovoj den ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Нед Апр 17 2016, 22:27

dobro vecher pochituvani melnichari ....eve poleka si gi zavrshiv obvrskite i tuka sum da vi posakam ubava vecher i sekako se nadevam deka imavte uspeshen den ...denes e 17 april 2016 g den nedela ...vremeto e mnogu toplo za ovoj del od godinata ...eve i pesnichka za ovie momenti

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Нед Апр 17 2016, 23:23

leka nok pochituvani melnichari ....eve i pesnichka za ovoj mig ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Нед Апр 17 2016, 23:39

neka sonishtata vi bidat srekni ,ako ne e zivotot ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Пон Апр 18 2016, 09:08

Dobro utro ...denes e 18 april 2016 g den ponedelnik ...vremeto e oblachno i ne mnogu toplo kako shto bea najavite ...posakuvam da imate ubav i uspeshen den ispolnet so mnogu ljubov od najbliskite....eve i pesnichka ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Пон Апр 18 2016, 23:59

leka vi nok pochituvani melnichari ...premnogu sum izmorena i odam na spienje ....vi posakuvam ubavi snishta....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Вто Апр 19 2016, 13:00

Dobar den ..denes e 19 april 2016 g den vtornik koga penzionerite se vozat besplatno ..vremeto e sonchevo i toplo ...posakuvam  da  ve gree i ljubovta kako sonceto...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Сре Апр 20 2016, 00:22

лека нок почитувани мелничари ..имајте убави сништа ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 20 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 20 of 38 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот