Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB

4 posters

Go down

Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB Empty Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB

Пишување by defo Чет Јан 28 2016, 21:26

Девојче кое искажало став мислење , негодување на одредена ситуација казнето со намалено поведение, па луѓе ова го немало ни во време на инфобирото.
Семејството на Илина ќе ја обжали одлуката за намалено поведение за Фејсбук статус
defo
defo

Број на мислења : 3303
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB Empty Re: Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB

Пишување by osa Чет Јан 28 2016, 22:42

e toa e strashno defo ...jas zoshto velam ovie ako ne im igrash kako shto ti svirat ,ke ti go sotrat semejstvoto i toa DO DESETO KOLENO ...ova go nemalo so niedna vlast ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16274
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB Empty Re: Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB

Пишување by Гостин Пет Јан 29 2016, 08:46

Ludaci. Mislat deka ke uplasat nekogo. Ke im dojde krajot.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB Empty Re: Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB

Пишување by Гостин Пет Јан 29 2016, 09:40

Еве го и одговорниот. Животно што се обидува да го уништи животот на 15 годишно девојче. Сите такви треба да сносат кривична одговорност.

Emmanuel Goldstein ‏@MoPkoB4E  19h19 hours ago
Директорот од К. Рацин Велес, Сашко Андреевски што намалил поведение на ученичка поради ФБ статус

Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB CZz9yrfUYAAI0uG

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB Empty Re: Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB

Пишување by Гостин Пет Јан 29 2016, 09:45

A ovie denesnive deca uste od mali so politika se fatile.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB Empty Re: Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB

Пишување by Гостин Пет Јан 29 2016, 09:46

Наместо да си учат и се маткаат пред штабови.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB Empty Re: Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB

Пишување by Гостин Пет Јан 29 2016, 09:47

Mozat i plakati da lepat. Ke im bide zemeno predvid koga ke im pisuvaat ocenki od povedenie.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB Empty Re: Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB

Пишување by Гостин Пет Јан 29 2016, 09:49

И деканите ќе полагаат за нив на факултет.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB Empty Re: Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB

Пишување by Voivodata Пет Јан 29 2016, 18:09

tova povedenie ne mi se haresva.

_________________
“Съединението прави силата”

Voivodata

Број на мислења : 48
Join date : 2015-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB Empty Re: Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB

Пишување by defo Пет Јан 29 2016, 21:07

Значи за неупатените, стаусот не бил политички, него девојчето изразило револт кон одредена ситуација, која ни малку не е политичка. Од една страна тоа од друга страна девојчето се наоѓа во години кога го гради својот став, своето мислење за одредени појави, и не е во ред некој (поготово не педагог) да го сече тој развој.

Еве го статусот, пренесен од Телма:
Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB Fb_status

_________________
Се има свој почеток и крај. Крајот зависи од тоа измеѓу.
defo
defo

Број на мислења : 3303
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB Empty Re: Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB

Пишување by Гостин Вто Фед 02 2016, 08:22

Ovaa znaeloa sto e individualnost? Pa neka se sooci individualno so posledicite. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB Empty Re: Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB

Пишување by Гостин Вто Фед 02 2016, 09:35

Ti znaes? Pa od kaj togas vo stadoto?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB Empty Re: Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB

Пишување by reiter Вто Фед 02 2016, 09:57

режимот убива и повеќе од рак...убива преку ЕВН,невработеност,беспарица,неизвесност,постојан страв од меѓунационални судири,страв од економски пропаст на државата(а што сме пропаднати пропаднати сме само нема храброст да се каже) и неможност да се земаат пензии и плати,притисоци од нотари и извршители....маме му ебам грујовско ја уништи државата и народот...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB Empty Re: Како „убива“ режимот!!-Намалено поведение на ученичка поради критички статус на FB

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот