Кучиња

Страна 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Re: Кучиња

Пишување by kiBik on Чет Апр 02, 2015 6:14 pm

Teo напиша:.... vikame deka imaat zmija vo dzeb...
Хмм... звучи двозначно...
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Чет Апр 02, 2015 6:16 pm

kiBik напиша:
Teo напиша:.... vikame deka imaat zmija vo dzeb...
Хмм... звучи двозначно...

E ako de...Neka zvuchi...da ne ti prechi mozhebi???

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by kiBik on Чет Апр 02, 2015 6:24 pm

Па! Малце... Освен ако не зборуваме за питони!!! Laughing Laughing
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 6:39 pm

Шу-цу, кинеска раса...


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Саб Апр 11, 2015 10:20 pm

Ljasa apso, tibetska rasa. spagja vo grupata mali terieri i nastanal so vkrstuvanje na tibetski terier i tibetski shpaniel.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Нед Мај 17, 2015 10:37 am

ПУЛИ


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Jул 01, 2015 11:58 am

Lagoto Romanjolo ( Lagoto Romagnolo)

Куче за барање тартуфи


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Нед Jул 05, 2015 3:45 pm

Еве една раса на кучиња. Ги викаат брадати коли.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Нед Jул 05, 2015 3:46 pm

Еве и комондор.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by kiBik on Нед Jул 05, 2015 4:56 pm

trut напиша:Еве една раса на кучиња. Ги викаат брадати коли.


Бе тва не е ли Уорси од Джейми и волшебното фенерче? Suspect Very Happy
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Чет Jул 09, 2015 11:02 am

Не знам кое е. Но еве уште еден интересен пес. Белгиски грифон.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 10:01 pm

Kazhete posle deka kucheto ne e najdobar prijatel na chovekot...


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by reiter on Саб Окт 03, 2015 10:18 pm

професионалец Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by reiter on Саб Окт 03, 2015 10:21 pm

кој е подобар...кучето или мачката..


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 10:26 pm

Ponekogash i machkite znaat da iznenadat...


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 11:09 pm

За такви испади на кучињата виновни се сопствениците кои или од незнаење или намерно ги прават агресивни. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:57 pm

Девојка го фотографира својот златен ретривер со неговите пријатели


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:57 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:57 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:57 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:58 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:58 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:58 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:58 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:59 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кучиња

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот