Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

БОЛЕН УМ И СТРАВ ОД ЗАТВОР МОЖЕ ДА СМИСЛИ ВАКВИ ГЛУПОСТИ

4 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

БОЛЕН УМ И СТРАВ ОД ЗАТВОР МОЖЕ ДА СМИСЛИ ВАКВИ ГЛУПОСТИ - Page 2 Empty Re: БОЛЕН УМ И СТРАВ ОД ЗАТВОР МОЖЕ ДА СМИСЛИ ВАКВИ ГЛУПОСТИ

Пишување by Teo Нед Апр 02, 2017 11:50 am

Zoshto da mi e sram...Toa bea vashi aktivisti...Chlenovi na dpmne-ofcite od Kumanovo...Taka tvrdi vashata policija...
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот