Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГРАБЕЖ ВО СКОПЈЕ

Go down

ГРАБЕЖ ВО СКОПЈЕ  Empty ГРАБЕЖ ВО СКОПЈЕ

Пишување by osa Нед Апр 01 2018, 01:21

Со фантомки на главите и со „калашникови“ го ограбиле казиното „Астра“ на Партизанска

Две лица облечени во бели алишта со фантомки на главите и со „калашникови“ вечерва го ограбиле казиното „Астра“ на Партизанска.

Полицијата го потврдила случајот. Откако ги зеле парите, ограбувачите влегле во возило кое ги чекало и избегале во непознат правец.


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот