Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Смеа, забава, вицови

+21
defo
Albatros
Nebula
EVITA
Luxor
Teo
chargerburnout
Естир
kiBik
хан Ацо
tmoro
Arhimed
Боко
Hamad bim Khalifa
Фири
sofmak
Бело конче
reiter
gerasim
bratucedot
osa
25 posters

Страна 25 of 33 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 33  Next

Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:48

Трпе:
– Гледај жено, ми стана.
Трпана:
– Е па ајде што чекаш, почни да ме сексаш.
Трпе:
– Ама ќути не викај толку, ќе те познае по гласот.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:48

Доага директорот од сабајле на работа и ја гледа секретарката како се прозева и се протегнува целата и ја прашува..
– Што ти е вака од сабајле?
А она срамежливо:
– Ееееее директоре, па ништо не ми е…
Тој упорно:
– Штом вака толку се тегнеш и се прозеваш, или ти се спие, или ти се ебе.
Она пак:
– Не, не ништо не ми е.
И директорот си заминал.Д ругиот ден повторно истата ситуација. Влегува директорот и секретарката се прозева и вели:
– Леле, ама ич не ми се спие…

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:49

Цветко оди на доктор. Докторот му вика:
– Мора да престанеш да дркаш!
– А зошто?
– За да те прегледам.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:49

Била жената на погреб кај мажот и попот и вели:
– Бакни го пред да влезе.
– Ех тоа цел живот мажот ми го збореше.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:49

– Трпе, ја гледаш ли Трпана за време на секс во очи?
– Уф, еднаш ја погледнав.
– И…?
– Жива катастрофа!
– Е зошто?
– Баш тогаш влегуваше во спалната.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:50

Разговараат две проститутки.
– Вчера на работа ми дојде еден интелектуалец.
– Еј интелектуалец! Како беше?
– Па ништо посебно, се соблече и ми вика ова е пенис…
– Пенис?! Имало и такво нешто?
– Да бе, тоа ти е како кур само помало!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:50

Лежат Трпе и Трпана во кревет и по долго размислување Трпе ја прашува Трпана:
– Кажи ми искрено, дали сум ти прв со кој си спиела?
– Да бе Трпе! Со другите бев будна цела ноќ.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:51

Старец од 80 години гр прашува лекарот:
– По секое ебење очите ми се црвени. Што значи тоа?
– Тоа значи дека сте веќе на резерва!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:51

Момче и девојка водат љубов и во еден момент момчето забележало слика на еден маж на нејзината маса.
– Дали е ова мажот ти?
– Не! – одговорила таа.
– Љубовник? Нене…
– Брат?
– Ма не.
– Па добро, кој е?
– Јас, пред операцијата со која го сменив полот!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:51

Секретарката уплашено го прашува шефот:
– Што, да не ми давате отказ?
– Не, зошто така мислиш?
– Па тогаш зошто сте го извадиле троседот од канцеларијата?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:52

Трпе го прашува Цветко:
– Брат, се тушираш после секс?
– Да, секако!
– Па тогаш што не ебеш почесто!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:53

Девојката му се доверува на својот дечко дека никогаш во животот немала секс и бара од него да ја подучи нешто околу тоа.
– Ок, мила. За поедноставно да ти објаснам, твојот полов орган ќе го наречеме затвор, а мојот затвореник! одговара дечкото.
– Сега прво што треба да направиме е да го ставиме затвореникот во затвор. – продолжува дечкото.
По првиот секс во животот, девојката лежи насмеана во креветот, закачајќи го дечкото:
– Драги изгледа дека затвореникот избега.
Вртејќи се накај нејзе насмеан, одговара:
– Тогаш ќе мора да го вратиме повторно во затвор.
По завршувањето на вториот пат, дечкото полн со себе пали цигара, кога девојката пресреќна со новото искуство повторно му се жали:
– Мило, затвореникот повторно избега.
Дечкото со последни сили повторно се издига на ниво на задачата. По ова целосно исцрпен легнува на креветот, кога девојка му пак го подбуцнува:
– Драги… Затвореникот… Повторно избега.
Уморно вртејќи се накај нејзе, одеднаш и се развикува:
– АЛО БРЕ, ПА НЕ Е ОН НА ДОЖИВОТНА РОБИЈА!!! ЈАСНО!!!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:53

Разговараат двајца педери. Едниот од нив, малку заборавен, воздивнал:
– Е, да ме ебеш, не можам да се сетам!
– А, ти да ме ебеш, дали ќе се сетиш?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:53

Разговараат три студентки Американка, Французинка и Македонка која што сака да биде:
Американката: – Сакам да бидам нафтоносно поле за да ме дупат… дупат.
Французинката: – Сакам да бидам сладолед, за да ме лижат… лижат.
Македонката: – Јас пак сакам да бидам скопски факултет бидејќи момците таму свршуваат во просек седум години.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:54

Мајката ја советува ќерката:
– И добро запамети, со својот иден сопруг не смееш да бидеш интимна пред бракот, разбра!?
– Да, само не ми е јасно зошто само со него?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:54

Црногорец направил дете и му вели на својот пенис:
– Е, јуначе овој пат бадијала не се крена.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:55

– Зошто сте толку загрижени, соседу? – го запрашал келнерот својот редовен гостин.
– И ти би бил ако твојот син и направи дете на куќната помошничка!
– Не се сомневам, но колку што знам, вашиот син има само 5 години…
– Да, но знаеше со игла да ми ги издупи сите кондоми што ги нашол дома!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:55

Разговараат две пријателки:
– Кажи ми те молам, дали секогаш му кажуваш на мажот ти кога доживуваш оргазам?
– Не, никако, бидејќи тој не сака да го барам на работа.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:56

Бабичка со паничен глас ги повикува пожарникарите:
– Ве молам дојдете итно, некој се обидува да ми влезе низ прозорецот во станот и да ме силува!
– Госпоѓо тоа не е наша работа, веднаш ќе ве поврзам со полицијата!
– Не, не вие ми требате. Донесете му веднаш подолги скали.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 17:56

Некоја девојка на село го однела бикот на парење со крава од некоја од соседните куќи, и додека бикот и кравата се пареле, девојката и момчето кое што било сопственик на кравата седеле на оградата и ги гледале. По некое време момчето и вели на девојката:
– Кога го гледам вака бикот, просто и мене ми се прави истото.
Девојката се врти и му вели:
– Прави што сакаш, кравата е твоја.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 18:00

Двајца пензионери прават муабет:
– Абе, можеш да имаш секс?
– Да чукнам во дрво, можам.
– Абе и јас можам да чукнам во дрво, ама дали можеш да имаш секс?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 18:00

Во дворот на една селска куќа седат петелот, мачорот и кучето. Петелот вели:
– Доста ми е од се`. Утре ве будам за последен пат и си го фаќам патот. Кокошки повеќе нема, храна нема… нема зошто да седам повеќе јас овде.
Мачорот:
– И мене ми е доста од се. Газдите ја продадоа кравата, ни млеко има ни сирење. Ни за мене нема живот повеќе овде. И јас утре си го фаќам патот.
Кучето ги гледа и срамежливо вели:
– Јас ќе останам уште една недела…
– Зошто? – прашуваат мачорот и петелот.
– Па вчера ја служнав газдарицата како му вели на газдата: „Ако и следнава недела не донесеш плата, ќе му го лапаме на Шарко“. Е па јас си велам да почекам.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 18:02

Разговараат три кучиња во чекалницата кај ветеринарот:
– Зошто тебе те донесоа тука?
– Е, јеби га, мојана газдарица купи персиски тепих и ја не знаев дека толку многу е скап и се помочав на него. И сега ќе ми опнат инекција и ќе ме убијат.
– И ја имам сличен проблем, мојата газдарица купи ново БМВ, ме стави мене на задно седиште да одиме у парк и кога го спичи БМВ-то ја се посрав од страв на кожните седишта. Затоа сега и мене ќе ме убијат.
– А, што е со тебе? – го прашуваат третото куче.
– Мојата газдарица многу сака по дома да шета гола и вчера така се наведна нешо кај масичката и ја не можев да издржам, рипнав врз нејзе и и го опнав.
– Лелеее, за тоа сеа и тебе ќе те убијат?
– Ма, неее, мене нема да ме убијат, само малку ќе ми ги скратат и истурпијаат ноктите.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 18:05

Двајцата најдобри другари се сретнале на патот за „оној свет“.
– Ти па од што умре? – Прашал едниот.
– Се враќам ненадејно од службено патување и чувствувам дека жена ми сокрила некаде маж. Почнувам да барам – под креветот, во нејзината гардероба, во бањата, на терасата – го нема. Срцето не ми издржа и умрев.
– Ееех, а да го отвореше и фрижидерот – рекол другиот – сега и двајцата ќе бевме живи!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Нед Мај 29 2016, 18:06

Мажот се враќа пијан дома, ја буди жената и ѝ вели:
– Жено, жено, разбуди се, имаме дух во куќата!!!
– Што ти е бе, се слушаш ли што зборуваш?
– Мори одам во тоалет, влегувам – сијалицата сама светнува. Излегувам се гасне.
– Оф леле, пак си мочал во фрижидерот…

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 25 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 25 of 33 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 33  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот