Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НЕВРЕМЕ ВО ...

Go down

НЕВРЕМЕ ВО ... Empty НЕВРЕМЕ ВО ...

Пишување by osa on Саб Aвг 04, 2018 1:48 am

Невреме во Нови Сад ,,растури,, бензинска пумпа
03/08/2018 РЕГИОН

HomeРегион
Невреме во Нови Сад ,,растури,, бензинска пумпа
03/08/2018 РЕГИОН 0 COMMENTS
Невреме во Нови Сад ,,растури,, бензинска пумпа

Двајца полесно повредени и одредена, се уште недефинирана материјална штета, како последица од невремето што го зафати Нови Сад. Непосредно по рушењето на покривот на бензинската пумпа пристигнале противпожарни возила, итна помош и полиција кои ги извлекле вработените и заглавените во возилата.


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот