Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЗАНИМЛИВОСТИ

+10
Dino
EVITA
Nebula
Bosonoga
Luxor
misterija
Delta
Albatros
Flora
osa
14 posters

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

ЗАНИМЛИВОСТИ - Page 5 Empty Re: ЗАНИМЛИВОСТИ

Пишување by Nebula Сре Сеп 25 2019, 10:34

Otsega oficijalno, ne sme mamurni, bolni sme.😂

ЗАНИМЛИВОСТИ - Page 5 Img_2015

Nebula

Број на мислења : 951
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

ЗАНИМЛИВОСТИ - Page 5 Empty Re: ЗАНИМЛИВОСТИ

Пишување by Flora Пет Сеп 27 2019, 13:13

Mene poveke mi lici na strasilo.

Бугарка веќе 15 пати ги зголемила усните и сака уште: За мене нема граници!

Андреа Емилова Иванова (22), студентка од Бугарија, отсекогаш сакала да има големи усни, па веднаш после полнолетството одлучила да поработи на тоа.

Досега потрошила голема сума на пари за да ги зголеми, а филери вбризгала барем 15 пати. Секој третман го платила најмалку 130 евра.

Иако била подложна на естетски третмани, многупати и нејзините усни, како самата таа, воопшто не личат на претходно, но Андреа не планира да застане, пренесува Дејли Меил.

Сака уште поголеми. Вели дека со новите усни се чувствува посреќно и има повеќе самодоверба.

„Ми се допаѓаат усните кои моментално ги имам, се разбира повеќе од оние претходните. Среќна сум бидејќи изгледам поубаво. Во Бугарија ова сега е многу модерно“, рекла Емилова, која вбризгува разни видови филери во усните и ги поминала речиси сите клиники во Софија.

ЗАНИМЛИВОСТИ - Page 5 24d4fcf69c517e75f98944897686f0c2_L

http://index24.mk/index.php/zabava/item/12845-bugarka-vekje-15-pati-gi-zgolemila-usnite-i-saka-ushte-za-mene-nema-granici

Flora

Број на мислења : 417
Join date : 2018-08-05

Вратете се на почетокот Go down

ЗАНИМЛИВОСТИ - Page 5 Empty Re: ЗАНИМЛИВОСТИ

Пишување by Delta Пет Сеп 27 2019, 15:00

cvetka напиша:Voa zanimlivo li e.


/!/?dojdi da vezbame//;
Delta
Delta

Број на мислења : 606
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ЗАНИМЛИВОСТИ - Page 5 Empty Re: ЗАНИМЛИВОСТИ

Пишување by cvetka Пет Сеп 27 2019, 15:12

Nema taka, prvo navezbaj se posle doi. 😄

cvetka

Број на мислења : 248
Join date : 2019-05-30

Вратете се на почетокот Go down

ЗАНИМЛИВОСТИ - Page 5 Empty Re: ЗАНИМЛИВОСТИ

Пишување by Nebula Нед Сеп 29 2019, 11:43

Otvoren prviot porno univerzitet.

ЗАНИМЛИВОСТИ - Page 5 Screen10

Nebula

Број на мислења : 951
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

ЗАНИМЛИВОСТИ - Page 5 Empty Re: ЗАНИМЛИВОСТИ

Пишување by Dino Нед Сеп 29 2019, 12:05

Tamu studirale nasite politicari izgleda sto tolku uspesno go dupat narodot trieset godini.

Dino

Број на мислења : 635
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ЗАНИМЛИВОСТИ - Page 5 Empty Re: ЗАНИМЛИВОСТИ

Пишување by Nebula Саб Окт 12 2019, 16:38

Ako ne ste znaele kako se opredeluva i sto znaci vasiot maticen broj.

ЗАНИМЛИВОСТИ - Page 5 Img_2016

Nebula

Број на мислења : 951
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

ЗАНИМЛИВОСТИ - Page 5 Empty Re: ЗАНИМЛИВОСТИ

Пишување by defo Чет Мар 17 2022, 09:17

Интересно, во  Америка се јавува втор бренд, кои носи  име поврзано со Никола Тесла, https://nikolamotor.com/. Овојпат произведуваат електрични и водородни транспортни возила.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

ЗАНИМЛИВОСТИ - Page 5 Empty Re: ЗАНИМЛИВОСТИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот