Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Почна распадот на дпмне

5 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Почна распадот на дпмне - Page 2 Empty Re: Почна распадот на дпмне

Пишување by Гостин Пон Мар 09, 2015 10:11 pm

Hamad bim Khalifa напиша:EEEEEJJJJ! GLEJ TE GO JADIGOMNAROVSKI.....ABE, MEDRANO, EEEJ LUGJE - OVA E SHOU! IZGUBENI SE KO GERMANCI "45Почна распадот на дпмне - Page 2 Smiley-laughing001

Chekaj bre...Ti imash nervi da ja gledash i slushash taa svinja??? Evil or Very Mad

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Почна распадот на дпмне - Page 2 Empty Re: Почна распадот на дпмне

Пишување by bratucedot Пон Мар 09, 2015 10:12 pm

мене највише кејф ми се праи со оние обични полтрони што мислат дека се у партија,па идат еднаш неделно у штаб,па договараат стратегии некакви,па исполнуваат задачи, агитираат, постираат на фејсбук тоа што ке им испратат од центар за комуникации, А НЕ ДОБИЛЕ НИШТО.

_________________
17 44 52 59 0 36 23 0 11 72 68 31 0 44
47 41 59 12 25 0 72 0
bratucedot
bratucedot

Број на мислења : 51
Join date : 2015-01-12
Age : 41
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Почна распадот на дпмне - Page 2 Empty Re: Почна распадот на дпмне

Пишување by Hamad bim Khalifa Пон Мар 09, 2015 10:12 pm

bratucedot напиша:И ДА многу е едноставно само да се направи споредба на фејсбук профилите на зајко и на грујо,да се види бројот на лајкови на постовите и станува повеќе од јасно, СЕ ПАКУВА ФАМИЛИЈАТА.
Ne sum po fejsbukot - kako e momentalno rezultat? Smile
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Почна распадот на дпмне - Page 2 Empty Re: Почна распадот на дпмне

Пишување by bratucedot Пон Мар 09, 2015 10:15 pm

моментот кога ке отидеш кај вмровци на гости, на телевизија јанко пошто мора да се у тек ти викаат абе не сум ја за овие ама слушам да видам што глупости ке тресе иначе свесен сум дека не е у право bounce bounce bounce

_________________
17 44 52 59 0 36 23 0 11 72 68 31 0 44
47 41 59 12 25 0 72 0
bratucedot
bratucedot

Број на мислења : 51
Join date : 2015-01-12
Age : 41
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Почна распадот на дпмне - Page 2 Empty Re: Почна распадот на дпмне

Пишување by bratucedot Пон Мар 09, 2015 10:19 pm

5600 за зајко за утре најавата.
1200 за грујо за кичево спортската сала по трет пат што сечеле лента.
ова се само дел од примерите а има еден куп,и нормално свесен сум дека има и лазни профили ама сигурно нема само зајко лажни профили.

_________________
17 44 52 59 0 36 23 0 11 72 68 31 0 44
47 41 59 12 25 0 72 0
bratucedot
bratucedot

Број на мислења : 51
Join date : 2015-01-12
Age : 41
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Почна распадот на дпмне - Page 2 Empty Re: Почна распадот на дпмне

Пишување by Hamad bim Khalifa Пон Мар 09, 2015 10:25 pm

Fala braced, informiraj ne odvreme na vreme za skorot! Very Happy
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Почна распадот на дпмне - Page 2 Empty Re: Почна распадот на дпмне

Пишување by bratucedot Пон Мар 09, 2015 10:28 pm

Почна распадот на дпмне - Page 2 2mh8uwl


Почна распадот на дпмне - Page 2 2q35hu0

_________________
17 44 52 59 0 36 23 0 11 72 68 31 0 44
47 41 59 12 25 0 72 0
bratucedot
bratucedot

Број на мислења : 51
Join date : 2015-01-12
Age : 41
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Почна распадот на дпмне - Page 2 Empty Re: Почна распадот на дпмне

Пишување by Гостин Пон Мар 09, 2015 10:30 pm

Тоа само потврдува дека народот е против Грујошеску. И дека победува на изборите со фалсификати. Утре ќе ги дознаеме најголемите местенки на изборите воопшто.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Почна распадот на дпмне - Page 2 Empty Re: Почна распадот на дпмне

Пишување by Гостин Пет Мар 13, 2015 10:08 pm

Ne mozhat da go soberat clenstvoto...Propagjaat so brzina na meteor...

ФОТО: Фрчат наредби – за вработените присуството во недела е задолжително!На социјалните мрежи се споделуваат „наредби“ за тоа дека доаѓањето на трибината на Груевски во недела во салата Борис Трајковски е задолжително, за вработените во администрацијата. Организиран е и автобуски превоз од повеќе градови за да се покаже масовност.

Почна распадот на дпмне - Page 2 11006451_10203640650125550_1116872076603581470_n1

http://libertas.mk/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D1%84%D1%80%D1%87%D0%B0%D1%82-%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B1%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8/

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Почна распадот на дпмне - Page 2 Empty Re: Почна распадот на дпмне

Пишување by Гостин Пет Мар 13, 2015 10:11 pm

Dali pochnaa da mu go vrtat grbot na pastirot...Ili samo kupuvaat vreme...

Обвинителство од ЕУ побара меѓународни експерти за „бомбите

Јавното обвинителство има капацитет да се справи со сите предмети, но во насока на нашата транспарентност, како и со цел оневозможување на шпекулациите за работењето на јавните обвинители во предметите поврзани со актуелните случувања, Јавното обвинителство на Република Македонија достави официјална покана до органите на Европската Унија за испраќање на меѓународни експерти кои би биле во тек со работата на јавните обвинители по актуелните предмети.

Ова се наведува во соопштението од Обвинителството, и се додава дека ваквата одлука е одраз на цврстиот став дека јавните обвинители доследно постапуваат согласно законите и дека јавноста нема причина за сомневање за нивното постапување.

„Овозможувањето меѓународни експерти да бидат во тек со работата по предметите е само поради целосна транспарентност при работењето и отстранување на евентуалните сомнежи во објективноста на нашето постапување. Воедно веруваме дека ќе придонесеме кон градење на довербата во независното и самостојно постапување на јавното обвинителство“, се наведува во соопштението од Јавното обвинителство.

http://plusinfo.mk/vest/18301/obvinitelstvo-od-eu-pobara-megjunarodni-eksperti-za-bombite

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Почна распадот на дпмне - Page 2 Empty Re: Почна распадот на дпмне

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот