Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OD TVITER

Страна 4 of 21 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by delta on Чет Дек 28, 2017 11:06 pm

polikl;iniko toa cekase./,/?<>da stane nov janko milenko i mirka zaedno,..,/,/
delta
delta

Број на мислења : 572
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Вто Јан 02, 2018 11:47 pm

EmptyPersona


@darkhour_seeker
3h3 hours ago
More
Не ги бркале жмровците..
Море секој ден саботажи ви прават и народот се нервира ало!!
Свестете се!!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15830
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Сре Јан 10, 2018 12:49 am

Шерлоче@mikee77mike2h
Уште ШИТЕЛ постои како телевизија? Таа што 11години креираше лажна слика за све.
3RETWEETS6FAVORITES


jas da prasham javno :koj e sega na vlast

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15830
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Јан 17, 2018 6:33 pm

Виктор Стевич
@ViktorStevich
Па на "Сарма" од Сител, жена му била малтретирана од Ѕинго мал, тоа слушнавме во бомбите и не била она единствена, Ѕинго мал и Латас душата им ја ваделе на згодни млади новинарки - перверсни гадови маму им е..м#СегаКажувам
luxor
luxor

Број на мислења : 5465
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Јан 17, 2018 6:34 pm

ОмајФАЌИНгад!
@0majgad
Многу сте загрижени ко за луѓе што живеат убаво ради успехот на родителите во транзицијата

11:51 AM - Jan 17, 2018
luxor
luxor

Број на мислења : 5465
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Јан 17, 2018 6:35 pm

На Дедо Најпаметниот
@i_najubaviot
Повеќе верувам дека постои Дедо Мраз отколку дека постои правда во Македонија.

11:48 AM - Jan 17, 2018
luxor
luxor

Број на мислења : 5465
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Јан 17, 2018 6:36 pm


Дуле СавичⓇ
@Shushmula
Бедни сте со спрдачењето на #СегаКажувам. Да се запраша човек дали некогаш сте почувствувале мајчинска љубов. И да, токму таа ваша мајка сигурно има што да каже за тоа. Прашајте ја пред да се глупирате како јебани имбецили и да исмевате нечии трауми.

10:48 AM - Jan 17, 2018
luxor
luxor

Број на мислења : 5465
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Јан 17, 2018 6:39 pm

Mindрluмbеr
@mindplumber
Странците пресметале дека на 4-члено семејство во Скопје месечно му требаат 80.000 ден.
А не знаат дека просечната плата е 23.000, и ја потценуваат моќта на манџите од грав, компир, зелка, грашок и боранија без месо


8:30 AM - Jan 17, 2018
luxor
luxor

Број на мислења : 5465
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Јан 24, 2018 8:28 pm

Иван‏
@IMenkinoski
Follow Follow @IMenkinoski
More
не бе, дали тоа некој препосветен фиромски криптовоин се презаангажирал и го хакнал бинг да преведува бјрм од грчки во MACEDONIA СО ГОЛЕМИ БУКВИ?! a for effort, private.

OD TVITER - Page 4 DUUp-iUWAAAvoCX
luxor
luxor

Број на мислења : 5465
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Јан 24, 2018 8:35 pm

Maximum Overtroll@maximovertroll1h
Врти-сучи ездеес ќе го средат и името откако направија држава. Вмро уште се занесуваат дека се државотворна партија ради 7-8 тениски терени и 10 споменици изградени. Успат здрпале 50 милиони за нив
luxor
luxor

Број на мислења : 5465
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Јан 30, 2018 12:46 am

Dora
@DoraRotten
До кога ќе читаме апели за помош на болни луѓе? До кога ќе бидат потребни операции во странство? До кога ќе се бара "милостина" за бедомници и помош за социјално загрозени семејства? Ќе изградиме ситем кој ќе функционира или imeto ne go davame ?!?!

9:21 PM - Jan 29, 2018
luxor
luxor

Број на мислења : 5465
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Мар 10, 2018 1:07 am

@rmfcmk
Ќе читате еден ден за мене у новина.
"Ги убил своите на сред јадење заради шљапкање со уста".

6:39 PM - Mar 9, 2018

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15830
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Мар 11, 2018 12:37 am


ТвитерКа ????@eveneznam_2h
По луѓето се гледа кој е направен од љубов,а кој онака.
4RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15830
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Мар 11, 2018 1:09 am


EmptyPersona@darkhour_seeker1h
Егзистенционална кризо остави ме да спијам...
4RETWEETS11FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15830
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Мар 11, 2018 1:10 am


⭐️Мамичка⭐️@mladamama0342m
Сите заспаа а ја мислам на тоа дека во понеделник сум на работа и дека не ми се оди.

Божеееее, удрена сум жими све †
2RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15830
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Сре Мар 14, 2018 10:05 pm


Aleksandar Tortevski@atortevski3h
Денешниов инцидент во собрание би требало да се окфалификува како семејно насилство. Оставениот го нападна партнерот што отиде со друг.
Хихихи........


Виктор Стевич@viktorstevich4h
Епа Албанци: еве ви двојазичност, сега сакаме:
- да плаќате даноци
- да ја сакате државата како ваша, а не да се понашате - "ми нисмо одавде"
- да творите во Македонија (културно, научно, уметнички)
- да бидете лојални на Македонија
- да навивате за Македонија во сите спортови

defo

Број на мислења : 2356
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by delta on Саб Мар 17, 2018 10:22 pm

.//<>/ke navivat ko sat shto se naviva ,na vreme <,..>//
delta
delta

Број на мислења : 572
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Мар 31, 2018 12:20 am


Deda@4_pilos45m
Вака сеа да ви кажам....
Ако ве боли коленото ич да не ви чуе.... и Тито го болеше коленото, па истера осумдесетикусур...????????????
3RETWEETS13FAVORITES·


ma ne da me zabolelo ke crknam ...se menja vremeto ,ama ne se trpi ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15830
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Мар 31, 2018 12:24 am


???????? Marie ????????@marie_hotcat52m
Налеј душа да те слуша.
3RETWEETS10FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15830
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Сре Апр 11, 2018 9:20 pm


НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva157m
Цел живот сама се борам.Штета шо нема кој орден да ми даде,за утеха.
5RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15830
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Aвг 04, 2018 1:30 am


Twisted Reality@metamorphosiris49m
Акo не си ги лижел мешaлките oд миксерoт кaкo мaл не прaви муaбет зa детствo.
2RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15830
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Сре Aвг 08, 2018 6:17 pm

ahahahahah ama im go nacukale

OD TVITER - Page 4 Fg10
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 523
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Чет Aвг 09, 2018 10:56 pm


North Caribbean@kale_skopje41m
Многу народ, човек ни за лек...
20RETWEETS30FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15830
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пет Aвг 10, 2018 12:30 am


Хер Искендер Паша #Бојкотира@pashaiskender1h
Се моли Шилегов да почне да дава субвенции за босилек зашто знаеме дека нема да прска.
11RETWEETS26FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15830
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пет Aвг 10, 2018 12:30 pm


РубинРед@bitch_switch__43m
Не госпожа, не е темпераментно детето, невоспитано е.
7RETWEETS23FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15830
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 21 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот