Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Небањаните ---ДПМНЕ ја уништуваат Македонија

+3
kiBik
Боко
tmoro
7 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Небањаните ---ДПМНЕ ја уништуваат Македонија - Page 2 Empty Re: Небањаните ---ДПМНЕ ја уништуваат Македонија

Пишување by Kalinda Нед Мар 01 2015, 00:17

а со што го средил ,со фирмите од братучедите ...пола шарцу пола вранцу ...
пола од народните пари во џебот на роднините на заев ,пола во средување на градот ...ти што мислиш дека е толку чесен ?????? ех немој молимте не ме праи ...
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 491
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

Небањаните ---ДПМНЕ ја уништуваат Македонија - Page 2 Empty Re: Небањаните ---ДПМНЕ ја уништуваат Македонија

Пишување by Kalinda Нед Мар 01 2015, 01:56

ете се откажавте Rolling Eyes
вака ке го браните зајко ?????
кај да е ке го пикнат на одмор ,и вие да одморите !
ех море слепци ....
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 491
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

Небањаните ---ДПМНЕ ја уништуваат Македонија - Page 2 Empty Re: Небањаните ---ДПМНЕ ја уништуваат Македонија

Пишување by Kalinda Нед Мар 01 2015, 01:59

заборавив да ве прашам :има некој што верува во глупите монтировки на зајчето . Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 491
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

Небањаните ---ДПМНЕ ја уништуваат Македонија - Page 2 Empty Re: Небањаните ---ДПМНЕ ја уништуваат Македонија

Пишување by osa Нед Мар 01 2015, 02:09

Kalinda mislam deka treba na samiot pochetok da ti posocham deka na forumot ima pravila ,pogledni gi i pridrzuvajse na niv ,veruvam taka ke nemame problemi .
vo eden od postovite zabelezav navredliv zbor ,no se nadevam toa ne e upateno kon chlen od forumot ,zatoa nema da ti upatam opomena ,za vo idnina pripazi i bidi povnimatelna Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16413
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Небањаните ---ДПМНЕ ја уништуваат Македонија - Page 2 Empty Re: Небањаните ---ДПМНЕ ја уништуваат Македонија

Пишување by Kalinda Нед Мар 01 2015, 02:18

Ајдееееее не ми се верува дека и ова сте го имале ,ко ја да сум од планина симната ,та ти правила ке ми велиш !
а ти моиш да ми кажиш се ...ај нетуку се трескај одземи ...
еве ке ти таксам оти ке пазам за потаму кога ке пишувам !
а може и нема да пишувам ...
ако го пикнат зајко в кафез нема кој да ме чита та да пишувам ,бадијала ке ми е rabbit rabbit rabbit
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 491
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

Небањаните ---ДПМНЕ ја уништуваат Македонија - Page 2 Empty Re: Небањаните ---ДПМНЕ ја уништуваат Македонија

Пишување by Hamad bim Khalifa Нед Мар 01 2015, 06:16

Da be ...nie skopjanive od centarot od pod fontanata na Ace, ne sme mrdnale!
So da prais ...golema ni e drzavata! Kaj pobrgu da stignish ?
Eve vo Strumica ne sum bil ...neznam od koga !??? Sigurno ke ima nedela -dve! Baska i strumicanec tesko se resava da dojdi vo skopje! Znaesh - dalecina, avioni, aerodromi.... osven ako nemas nekoj ferari, kako poedini pratenici, ic ne se isplati tolkav pat!
A baska, sto ke odam u Strumica, koga mozam da prosetam vo Delcevo, Kratovo, Palanka, Radovish.... za zapadov da ne praam muabet, em porazvieni, em poizgradeni, em lugjeto poveseli, poraspolozeni ....... ako voopsto vidish lugje po ulica! Evil or Very Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Небањаните ---ДПМНЕ ја уништуваат Македонија - Page 2 Empty Re: Небањаните ---ДПМНЕ ја уништуваат Македонија

Пишување by Боко Нед Мар 01 2015, 18:02


Боко

Број на мислења : 66
Join date : 2015-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Небањаните ---ДПМНЕ ја уништуваат Македонија - Page 2 Empty Re: Небањаните ---ДПМНЕ ја уништуваат Македонија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот