Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

МНОГУ ЈАК ДЕЧКОВО ....

2 posters

Go down

МНОГУ ЈАК ДЕЧКОВО .... Empty МНОГУ ЈАК ДЕЧКОВО ....

Пишување by osa Пон Окт 29 2018, 23:16

Николоски до 8-те пратеници:
Назад нема, еднаш затворена врата, повторно не се отвора!
133 34
Viber

Нека им е со среќа. Со нас соработка нема да имаат сигурно. Еднаш кога ќе се затвори вратата не се отвора, особено за ваква работа, одговори потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски во денешното гостување во емисијата во емисијата „Јади бурек“ на ТВ Сонце, на прашањето дали ВМРО-ДПМНЕ ќе соработува со новата пратеничка група.

Според него многу е нечесно да се користи името на партијата, нарекувајќи се независна пратеничка група на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата за Подобра Македонија, додавајќи дека ќе ги искористат сите правни механизми за заштита на името на ВМРО-ДПМНЕ.

29 октомври, 2018 - 22:15


bogami i jak mu e domakinot na emisijata ...mnogu visoko si stignal Janko jadejki burek ,do TV Sonce ,bravo ...a beshe na TV sitel ....hm..


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МНОГУ ЈАК ДЕЧКОВО .... Empty Re: МНОГУ ЈАК ДЕЧКОВО ....

Пишување by defo Пон Окт 29 2018, 23:22

Која комбинација, сачувај боже..П.С Јанко мораше во сонце, газда Ѕинго си го штити задникот.

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3476
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

МНОГУ ЈАК ДЕЧКОВО .... Empty Re: МНОГУ ЈАК ДЕЧКОВО ....

Пишување by defo Пон Окт 29 2018, 23:26


_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3476
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

МНОГУ ЈАК ДЕЧКОВО .... Empty Re: МНОГУ ЈАК ДЕЧКОВО ....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот