Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

МНОГУ ЈАКИЧКО ....

2 posters

Go down

МНОГУ ЈАКИЧКО .... Empty МНОГУ ЈАКИЧКО ....

Пишување by osa Чет Јун 25 2020, 03:31

(ВИДЕО) СЕ СЛУЧИ ЧУДО НА КАНАЛ 5: Се најде некој маж да го масакрира искусното режимското расипано куче Пандов и да го отера во мајчина му, браво Ненад Јовановиќ!_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МНОГУ ЈАКИЧКО .... Empty Re: МНОГУ ЈАКИЧКО ....

Пишување by osa Чет Јун 25 2020, 04:39

pak analitichar ...aman bre koga ke svatite deka choekov nema ni chetvrti stepen sredno ...ima samo tret stepen veterinarno sredno ...samo kozite na milenko moze da gi pase a ne da iskazuva stavovi za politika ...toa ke go pravat luge shkoluvani ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МНОГУ ЈАКИЧКО .... Empty Re: МНОГУ ЈАКИЧКО ....

Пишување by defo Чет Јун 25 2020, 10:21

Хахах....ми текна на триото топли браќа...Пандов,Миленко, Орчо..пуштив слики ов темата за Миленко.....

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3473
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

МНОГУ ЈАКИЧКО .... Empty Re: МНОГУ ЈАКИЧКО ....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот