Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ВАУУУУУУ МНОГУ ЈАКО

Go down

ВАУУУУУУ МНОГУ ЈАКО  Empty ВАУУУУУУ МНОГУ ЈАКО

Пишување by osa Нед Јан 05 2020, 10:38

Мицевска кон Мизрахи: На сите овие дипломи си влегла во нереформирана фашистичко криминална партија
 5 јануари , 2020
Рашела Мизрахи седи да ти кажам две три ствари.
Прво, никој појма нема која си, што е жално.
Второ, имаш многу дипломи за броење, што е добро.
Трето, овој месец за било која одлука ти треба потпис од заменик министерката. За било која.
Четврто, по еден месец ќе немаш право на никаква одлука.
И ова не е затоа што не те сакаат душо. Такви се правилата. Јас знам, брука е што ти појма немаш. Како и да е. Тоа што на сите овие дипломи си влегла во нереформирана фашистичко криминална партија да тераш магарето како ништо да не се случило, малку ми е жал за тебе.
Еврејка, Израел, набавка на машини за прислушкување…. Жолти комбиња, вмровски знамиња чкссссссс
ФБ статус на Видана Бошкова Мицевска

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ВАУУУУУУ МНОГУ ЈАКО  Empty Re: ВАУУУУУУ МНОГУ ЈАКО

Пишување by osa Пон Јан 06 2020, 15:39

[ltr]Има ли некој писмен во ДПМНЕ? Каде ја најдовте оваа беда за заменик министер за информатичко општество? Ова ли е обновата? Каква е таа "гламурозна" администрација [img(19.599999999999998px,20px)]https://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/1f602.png[/img][img(19.599999999999998px,20px)]https://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/1f602.png[/img]?#неписмени[/ltr]

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот