Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ВО СВЕТ НЕМА ВАКВА БАГРА ...САМО КАЈ НАС

Go down

ВО СВЕТ НЕМА ВАКВА БАГРА ...САМО КАЈ НАС  Empty ВО СВЕТ НЕМА ВАКВА БАГРА ...САМО КАЈ НАС

Пишување by Bosonoga Пон Ное 19 2018, 00:18

За ,,Христијанско братство“ од ,,Бојкотирам“ се предавници бидејќи не им дозволија да зборуваат на бина(видео)
Ако.мк - ноември 18, 2018

На протестите пред Собрание дојде до недоразбирање, па припадниците на т.н. ,,Македонско братство“, револтирано го напуштија протестот и ги нарекоа говорниците на бина ,,предавници на македонскиот народ’. Тие бараа да се обратат пред насобраните луѓе, но не им беше дозволено.

На протестите не му беше дозволено да зборува и на Филип Петровски.
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 981
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот