Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЗДРАВЈЕТО ПРЕД СЕ !

Go down

ЗДРАВЈЕТО ПРЕД СЕ ! Empty ЗДРАВЈЕТО ПРЕД СЕ !

Пишување by IVA Сре Јун 12 2019, 00:24

многупати ке сушнеме прашања од типот што е најважно во животот ,дали парите или здравјето .многумина ке кажат без пари нема здравје ,но јас велам бадијала пари ,ако немаш здравје ,здравјето и среката со пари не се купува ,оттука ке ви порачам внимавајте и чувјте го вашето здравје ,без него ништо не е важно.скршена сум од болка и со парите ништо неможе да купам. 

многу би сакала да ги слушнам и вашите размислувања на оваа тема
IVA
IVA

Број на мислења : 366
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот