Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ДЕНОВИ ПРЕД ГОДИНИ

Go down

ДЕНОВИ ПРЕД ГОДИНИ Empty ДЕНОВИ ПРЕД ГОДИНИ

Пишување by osa Нед Ное 06 2016, 20:58

ovaa tema ti ja posvetiv tebe ...ke ostavam "garavi sokak ' da ti kaze toa shto sakam jas da ti go kazam ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДЕНОВИ ПРЕД ГОДИНИ Empty Re: ДЕНОВИ ПРЕД ГОДИНИ

Пишување by osa Нед Ное 06 2016, 20:59

za deset dena ke se navrshat DVE GODINI ....ne e toa mal period ...neli ?????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот