Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ОКОЛУ ИЗБОРИТЕ ....

2 posters

Go down

ОКОЛУ  ИЗБОРИТЕ .... Empty ОКОЛУ ИЗБОРИТЕ ....

Пишување by alienmk Чет Ное 07 2019, 23:24

[size=50]Новаковски: Не постои извршна власт која не сака да го контролира Собраниео, кај нас се потценува улогата на пратеникот[/size]

07/11/2019 22:40
 


Новаковски: Не постои извршна власт која не сака да го контролира Собраниео, кај нас се потценува улогата на пратеникотhttps://tv21.tv/mk/novakovski-ne-postoi-izvrshna-vlast-koja-ne-saka-da-go-kontrolira-sobranieo-kaj-nas-se-pottsenuva-ulogata-na-pratenikot/

alienmk

Број на мислења : 360
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

ОКОЛУ  ИЗБОРИТЕ .... Empty Re: ОКОЛУ ИЗБОРИТЕ ....

Пишување by Kalinda Пон Ное 11 2019, 21:12

Ве читам и се чудам 
Но полека се си 
доага на место .
За кратко државата 
ке биде слободна .
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 490
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот