Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дембели од цела државна администрација обединете се!!!

3 posters

Go down

Дембели од цела државна администрација обединете се!!! Empty Дембели од цела државна администрација обединете се!!!

Пишување by defo Чет Сеп 30, 2021 1:41 pm

Дембели од цела државна администрација обединете се!!! 24375610

Дембели од цела државна администрација обединете се!!! Slika_27

Кај неможеш да ги најдеш, сега ич.
defo
defo

Број на мислења : 3114
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Дембели од цела државна администрација обединете се!!! Empty Re: Дембели од цела државна администрација обединете се!!!

Пишување by Nebula Чет Сеп 30, 2021 7:09 pm

Ako ne e predizboren matketing blesavite navistina mislat deka drzavata i parite im se nasledstvo od dedovcite pa nekoj mora da gi hrani za oni da lezat i se luksiziraat. Najgolemo leglo na nepotizam i korupcija.

Nebula

Број на мислења : 912
Join date : 2018-08-04

defo likes this post

Вратете се на почетокот Go down

Дембели од цела државна администрација обединете се!!! Empty Re: Дембели од цела државна администрација обединете се!!!

Пишување by defo Пет Окт 01, 2021 12:27 pm

Дембели од цела државна администрација обединете се!!! Slika_28

_________________
Се има свој почеток и крај. Крајот зависи од тоа измеѓу.
defo
defo

Број на мислења : 3114
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Дембели од цела државна администрација обединете се!!! Empty Re: Дембели од цела државна администрација обединете се!!!

Пишување by defo Пет Окт 01, 2021 12:45 pm

Дембели од цела државна администрација обединете се!!! Slika_30
defo
defo

Број на мислења : 3114
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Дембели од цела државна администрација обединете се!!! Empty Re: Дембели од цела државна администрација обединете се!!!

Пишување by Zhane Вто Ное 02, 2021 4:15 pm

Koj ni gi obrazuva decata. Pa se cudime zosto drzavata nazaduva. Toa sto se dembeli baska.

Наставнички се тепале во училиште во Кавадарци!
од Fokus
02.11.2021 12:27

https://fokus.mk/nastavnichki-se-tepale-vo-uchilishte-vo-kavadartsi/

Zhane

Број на мислења : 163
Join date : 2019-05-26

defo likes this post

Вратете се на почетокот Go down

Дембели од цела државна администрација обединете се!!! Empty Re: Дембели од цела државна администрација обединете се!!!

Пишување by defo Вто Ное 02, 2021 4:33 pm

Од партиски војници шо очекуваш, од давна немаме образование ние.

_________________
Се има свој почеток и крај. Крајот зависи од тоа измеѓу.
defo
defo

Број на мислења : 3114
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Дембели од цела државна администрација обединете се!!! Empty Re: Дембели од цела државна администрација обединете се!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот