Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Македонски мизерлак

Go down

Македонски мизерлак Empty Македонски мизерлак

Пишување by defo Вто Дек 26 2023, 08:17

Една ваква тема за секојдневиоето наше добро би дошла...
БЕЗ „ИЛЈАДАРЧЕ“ НЕ ТРГНУВАЈТЕ СО ДЕЦА НА ПЛОШТАД: „Дедо Мраз“ ќе ви ги грабне од раце за да се фотографира, цените одат и до 500 денари!Она на што родителите реагираа во разговор за „Фактор“ е големата нападност на дедомразовците, кои буквално ги фаќаат децата за раце и ги носат до санката да се фотографираат нудејќи им и новогодишни пакетчиња за дополнителен износ.

Сум поминал стотици вакви дешавки во околинава и подалеку ама нигде олку мизерно не било......

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3476
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот