Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Говорат Ъ ама го нема вео азбуката

4 posters

Go down

Говорат Ъ ама го нема вео азбуката Empty Говорат Ъ ама го нема вео азбуката

Пишување by Фири1 Вто Апр 14 2015, 14:39

СДСМ. Како се изговара ова реално? СЪ ДЪ СЪ МЪ Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Говорат Ъ ама го нема вео азбуката Empty Re: Говорат Ъ ама го нема вео азбуката

Пишување by kiBik Вто Апр 14 2015, 16:58

Еееј, ма како полуглас да има цела буква ве, Фири?!!! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Говорат Ъ ама го нема вео азбуката Empty Re: Говорат Ъ ама го нема вео азбуката

Пишување by Пат Пет Апр 24 2015, 20:07

Смотковци, тие ќе пишувале за Ъ...
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Вратете се на почетокот Go down

Говорат Ъ ама го нема вео азбуката Empty Re: Говорат Ъ ама го нема вео азбуката

Пишување by kiBik Пет Апр 24 2015, 20:10

Пат напиша:Смотковци, тие ќе пишувале за Ъ...
Begaj be, goljo! Ti go nemash ovoj poluglas vo jqzikot!!! Sho mi se repchish? Ili ti treba???
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Говорат Ъ ама го нема вео азбуката Empty Re: Говорат Ъ ама го нема вео азбуката

Пишување by Пат Пет Апр 24 2015, 20:26

Сите народи во светот го имаат, што се правите па вие толку посебни не знам. Па и со тоа вртењето глава обратно за да и за не, тоа сте го чопнале од Грците. А и фолклорот ви замирисува на грчко, со тие трилерите...
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Вратете се на почетокот Go down

Говорат Ъ ама го нема вео азбуката Empty Re: Говорат Ъ ама го нема вео азбуката

Пишување by kiBik Пет Апр 24 2015, 20:33

'''''
Ne znam sho e so g'''''rckite tril''''''ri... Kako si be? Po edno vreme si pomisliv deka si umren...
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Говорат Ъ ама го нема вео азбуката Empty Re: Говорат Ъ ама го нема вео азбуката

Пишување by Пат Пет Апр 24 2015, 20:37

Види, како да ти кажам, покрај виртуелниов живот има и еден друг, таму грее сонце, се шетаат жени со кратки здолништа, а ти мора да работиш и да се расправаш со говеда исто како и на форумите.
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Вратете се на почетокот Go down

Говорат Ъ ама го нема вео азбуката Empty Re: Говорат Ъ ама го нема вео азбуката

Пишување by корисТник Пет Апр 24 2015, 20:47

А ти си на форум. И се расправаш со него.

корисТник

Број на мислења : 37
Join date : 2015-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Говорат Ъ ама го нема вео азбуката Empty Re: Говорат Ъ ама го нема вео азбуката

Пишување by kiBik Пет Апр 24 2015, 20:48

Пат напиша:....а ти мора да работиш и да се расправаш со говеда исто како и на форумите.
Taka e, Pat... Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Говорат Ъ ама го нема вео азбуката Empty Re: Говорат Ъ ама го нема вео азбуката

Пишување by Пат Пет Апр 24 2015, 20:50

корисТник напиша:А ти си на форум. И се расправаш со него.

Eпа мора и да се одмори малку, да се тепа време. А со него се знаеме од одамна, знаеш како е, мора да се прилагодуваш на секакви карактери.
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Вратете се на почетокот Go down

Говорат Ъ ама го нема вео азбуката Empty Re: Говорат Ъ ама го нема вео азбуката

Пишување by kiBik Пет Апр 24 2015, 20:59

Пат напиша:
корисТник напиша:А ти си на форум. И се расправаш со него.

Eпа мора и да се одмори малку, да се тепа време. А со него се знаеме од одамна, знаеш како е, мора да се прилагодуваш на секакви карактери.
Ufff... datibam...Zoshto be se objasnuvash? Ti e sram?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Говорат Ъ ама го нема вео азбуката Empty Re: Говорат Ъ ама го нема вео азбуката

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот