Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зошто ДПМНЕ-НЕБАЊАТИ неможат да дотуркаат до крај еден мандат

+2
Фири1
tmoro
6 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Зошто ДПМНЕ-НЕБАЊАТИ неможат да дотуркаат до крај еден мандат - Page 2 Empty Re: Зошто ДПМНЕ-НЕБАЊАТИ неможат да дотуркаат до крај еден мандат

Пишување by Hamad bim Khalifa Пет Мај 08 2015, 19:48

Trendo! Te pozdravi TAGESALGEMAJNECAJTUNG od Severna Rajna Vestfalija! :
Весникот Тагесцајтунг од Берлин пишува дека во Брисел веќе вопшто не сакаат да го примаат македонскиот премиер Никола Груевски. Организацијата за безбедност и соработка во Европа, наведува весникот, во четвртокот искажа загриженост поради растечкото насилство во Македонија. Европа и меѓународната заедница со збунетост гледаат на земјата, за која пред десет години се врзуваа надежи за политички и економски реформи на Балканот, а сега стана проблематичен случај.

Vie sto cekate? Ushte li ke go cuvate za turshija?
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Зошто ДПМНЕ-НЕБАЊАТИ неможат да дотуркаат до крај еден мандат - Page 2 Empty Re: Зошто ДПМНЕ-НЕБАЊАТИ неможат да дотуркаат до крај еден мандат

Пишување by tmoro Нед Мај 10 2015, 23:24


tmoro

Број на мислења : 547
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот