Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Воденица

5 posters

Go down

Воденица Empty Воденица

Пишување by Makedon Нед Јан 18 2015, 11:38

Ај од тука да им пратам порака на Ветерничари.
Кога кретенот цигла (во меѓувреме станал и мултипедер, премногу шупаци има на циглата) заедно со педерот кинг го отвориле форумот напишале:

Дефинитивно е потребен спас од инквизиторите на Воденица, сигурната куќа за СЛОБОДНИТЕ ВОДЕНИЧАРИ е оваа ветeренца...никој нема да ве сече, крати, банира....живејте, мислете, пишувајте слободно.
И не правете ништо, што не би сакале другите да ви го прават вам.....
МАКЕДОНИЈА МОЈА, пред се и над се!!!

Синојка откако не успеаја да најдат кој сум од Воденица двајцата педери ме банираа. Волкот може да си го смени крзното ама шупакот никако. Отворен му е секогаш за шупчење додека него му одговара.

Немам намера да учествувам на форуми на исфрустрирани педери. Воденица беше форум, а Ветерница е јавна куќа за задоволување на ниските страсти на педерите кинг и цигла.

За ваша информаија Ченто го продолжил домејнот macedonians.tv и оваа година, што значи дека Воденица ке живее понатаму, за среќа без педери како кинг и цигла.

Поздрав до сите оние кои сеуште се чуствуваат ВОДЕНИЧАРИ. Се читаме на Воденица.

Makedon

Број на мислења : 1
Join date : 2015-01-18

Вратете се на почетокот Go down

Воденица Empty Воденица

Пишување by Гостин Нед Јан 18 2015, 22:49

Ова е слободен форум.Покрај другото нема да ги затвараме и криеме темите за Воденица.Македон го потегна ова прашање,а гледам и дека има заинтересирани.Затоа ја отворам оваа тема каде секој може да го изнесе своето мислење за Воденица,форум кој на многумина им беше драг...Исто така се надевам дека Македон ке се јави на овој форум,каде ке може слободно да ги изнесува своте мислења...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Воденица Empty Re: Воденица

Пишување by Kezhman velichanstveni Нед Јан 18 2015, 23:10

Drag ?? Abe so Vodenica porasnavme,so Vodenica doktoriravme. Vodenica e atribut na demokratijata i mora da postoi za vek i vekov!

_________________
Nema predavanje,nema oprostuvanje,nema zaboravanje.
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Број на мислења : 120
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Воденица Empty Re: Воденица

Пишување by Hamad bim Khalifa Нед Јан 18 2015, 23:18

Kezhman velichanstveni напиша:Drag ?? Abe so Vodenica porasnavme,so Vodenica doktoriravme. Vodenica e atribut na demokratijata i mora da postoi za vek i vekov!

XXX
Samo pusta ljubomora i zavist kaj odredeni clenovi ne im dozvoluva da go priznaat toa.
A deka imaat umesano prsti pri gasenjeto na Vodenica - imaat -se znae i koj!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Воденица Empty Re: Воденица

Пишување by Kezhman velichanstveni Нед Јан 18 2015, 23:20

Kazhi kalife,kazhi koj e predavnik ? Bash bi sakal da go prasham Z A S H T O !!

_________________
Nema predavanje,nema oprostuvanje,nema zaboravanje.
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Број на мислења : 120
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Воденица Empty Re: Воденица

Пишување by osa Пон Јан 19 2015, 00:48

bi sakala i jas da kazam deka navistina vodenica e brend koj ushte dolgo ke se pameti ,se drugo samo ke teznee kon toa eden den da ja dostigne slavata na vodenica ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Воденица Empty Re: Воденица

Пишување by Hamad bim Khalifa Пон Јан 19 2015, 08:37

Kezhman velichanstveni напиша:Kazhi kalife,kazhi koj e predavnik ? Bash bi sakal da go prasham Z A S H T O !!
Pa koj moze drug - BC!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Воденица Empty Re: Воденица

Пишување by osa Пон Јан 19 2015, 13:40

еве да прашам оние што стојат и ѕиркаат ,дали се поранешни ВОДЕНИЧАРИ ,
или пак други гости кои се размислуваат дали да влезат или не
еве една покана од мене:
Повелете на слободниот форум Мелница Smile

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Воденица Empty Re: Воденица

Пишување by tmoro Пон Јан 19 2015, 13:50

Kezhman velichanstveni напиша:Drag ?? Abe so Vodenica porasnavme,so Vodenica doktoriravme. Vodenica e atribut na demokratijata i mora da postoi za vek i vekov!

од кога ке проработи воденица?

tmoro

Број на мислења : 547
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Воденица Empty Re: Воденица

Пишување by Гостин Пон Јан 19 2015, 13:52

Veruvam deka Makedon ke se pojavi i ke odgovori na prashanjeto...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Воденица Empty Re: Воденица

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот