Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мелница форум - Facebook fan page

2 posters

Go down

Мелница форум - Facebook fan page Empty Мелница форум - Facebook fan page

Пишување by osa Саб Фед 13 2016, 18:51

Отворивме фан пејџ на Facebook, еве го линкот: https://www.facebook.com/melnicaforum/
Бујрум сите! Smile

Mожеш да ја смениш профил сликата и каверот и на Twitter профилот. Преземи ги од Facebook Smile


Последната промена е направена од osa на Пон Фед 22 2016, 01:58. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Мелница форум - Facebook fan page Empty Re: Мелница форум - Facebook fan page

Пишување by Kalinda Саб Фед 13 2016, 23:48

Ајде честитки за фан пејџ на Facebook!
Мислам дека ке дојдат
моите пријатели побрзо.
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 493
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

Мелница форум - Facebook fan page Empty Re: Мелница форум - Facebook fan page

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 02:03

Eve go i linkot do tviter...

https://twitter.com/Forum_Melnica

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Мелница форум - Facebook fan page Empty Re: Мелница форум - Facebook fan page

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот