Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

2 posters

Go down

ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ ..... Empty ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by osa Нед Фед 14 2016, 21:46

Видно изнервирани и ова го објавија ...неможам да поверувам дека и ваков спин може да му продадат на народот ....

http://vecer.mk/Makedonija/bugarskite-fashisti-se-izraduvaa-shto-janeva-go-uapsi-temelko

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16415
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ ..... Empty Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by osa Нед Фед 14 2016, 22:20

каква врска имаат содржините од бомбите во кои се зборува за фалсификатот на изборите во нашата држава ,со фашизам (за кој пишуваат овие изроди ) или уште помалку со бугарската држава ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16415
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ ..... Empty Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 22:26

Panika i ludilo izbivaat na videlina megju dpmne-ovcite...Bi ja prodale i sopstvenata majka za da ostanat na vlast...Vnatreshnite neprijateli vekje ne se dovolni pa ludacite moraat da gi pronaogjaat i nadvor...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ ..... Empty Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 22:39

Оставете ги будалите. Тоа е целта. Проблеми со сите соседи и тотална изолација на Македонија.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ ..... Empty Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Hamad bim Khalifa Нед Фед 14 2016, 22:46

MEGJU TRINAESET NAJZAOSTANATI, NAJSIROMASNI... PRVI OTPOZADI U EVROPA........ EEEEEE CRNI GRUJO JEBALO TE CELO OVCARSKO STADO SHTO STORI ?????? AIR DA NE VIDISH CEL ZIVOT, a ti posakuvam da poziveesh uste dolgo da ne bide muki kratenje.....
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ ..... Empty Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин Пон Фед 15 2016, 12:45

So socijalna pomos cel mesec da zivee do kraj na zivotot. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ ..... Empty Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин Пон Фед 15 2016, 12:52

Во Идризово храната и облеката се бесплатни.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ ..... Empty Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин Пон Фед 15 2016, 12:57

Koj ime sreka sekogas si ja ima. Very Happy

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ ..... Empty Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин Пон Фед 15 2016, 13:17

Бесплатни не се. Секогаш некој го плака цехот.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ ..... Empty Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин Пон Фед 15 2016, 13:18

A vo ovoj slucaj pak toa ke bide narodot.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ ..... Empty Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин Пон Фед 15 2016, 13:19

Од кој половината се социјалци.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ ..... Empty Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин Пон Фед 15 2016, 16:34

Ne moze be od moeto socijalno na Grujo da mu davaat neka si pecali u idrizovo rabota ima.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ ..... Empty Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by osa Пон Фед 15 2016, 17:35

mislish ke dozvolat negovite "poddrzuvachi"toj da raboti ...ke dozvolat da odi vo idrizbeg???

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16415
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ ..... Empty Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот