Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ДИМЕ СПАСОВ заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

ДИМЕ СПАСОВ  заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки - Page 3 Empty Re: ДИМЕ СПАСОВ заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки

Пишување by Гостин on Вто Ное 15, 2016 11:42 am

Jok Trendafile...Vo momentov imame na vlast ostatoci od mafijashkata struktura na zaminuvanje...I grupa sovesni chlenovi na SDSM koi kako ministri ili dopolnitelni ministri se obiduvaat da ja minimiziraat shtetata shto mafijashkata familija se obiduva da i jua nanese na Makedonija pred da zavrshi vo Idrizovo...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДИМЕ СПАСОВ  заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки - Page 3 Empty Re: ДИМЕ СПАСОВ заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки

Пишување by трендафил on Вто Ное 15, 2016 12:09 pm

Ајде да видиме дали Оливер Спасовски ќе успее да ги најде и им поднесе кривични пријави со докази на учесниците во мафијашката бркотница низ скопските булевари. Во која за среќа не повреден некој недолжен наш сограѓанин. Наместо залудно да ја троши сопствената и енергијата на полицијата во местенки како таа на Диме Спасов. Тоа што вие не им верувате на своите очи, односно на видеото само затоа што го објавила телевизијата што ја сметате за ваш најголем непријател, туку на изјавите на наметнатиот од страна на диктаторите во заминување (по победата на Трамп) министер за внатрешни работи кој го тера вториот „технички“ мандат иако беше договорен (наметнат) само еден.

_________________
Негација на негативното
Не е срамно ако умреме до еден, но голем срам е ако останеме без името
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 6666
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ДИМЕ СПАСОВ  заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки - Page 3 Empty Re: ДИМЕ СПАСОВ заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки

Пишување by Гостин on Вто Ное 15, 2016 5:46 pm

Што има Оливер Спасовски да ги најде, кога тоа министерот врши истраги и бара криминалци?А дека нема да ги најдат напаѓачите тврдам и јас. Едно затоа што тие се ваши партиски војници, и друго што вие десет години го полневте МВРО со партиски, неспособни кадри.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДИМЕ СПАСОВ  заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки - Page 3 Empty Re: ДИМЕ СПАСОВ заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки

Пишување by трендафил on Вто Ное 15, 2016 6:54 pm

Зборувам за тие што ги сметаш за способни. На пример тие што го бркаа министерот Диме Спасов. На пример Примислав Димовски. Шефот на Алфите и истражител во СЈО.

_________________
Негација на негативното
Не е срамно ако умреме до еден, но голем срам е ако останеме без името
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 6666
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ДИМЕ СПАСОВ  заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки - Page 3 Empty Re: ДИМЕ СПАСОВ заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки

Пишување by Гостин on Вто Ное 15, 2016 9:01 pm

Па нели бе албански криминалци блиски до опозицијата го бркале Димета. Само се заплеткувате во сопствените лаги. Туку, уште не одговори зошто Диме бил пијан и што барал со службена кола после полноќ да ја шета швалерката која ја вработил во ЕЛЕМ низ Скопјето.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДИМЕ СПАСОВ  заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки - Page 3 Empty Re: ДИМЕ СПАСОВ заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки

Пишување by трендафил on Чет Ное 17, 2016 8:03 pm

Албанците од Серава почнаа, а потоа работата ја продолжија Алфите. На снимката убаво се гледа дека серавците лажат дека нивното возило било удрено и дека вие повеќе верувате во лажниот билтен на МВР отколку на сопствените очи. Се гледа и дека МВР лаже дека Спасов го запрела патрола на полицијата, туку дека тој сам паркира. Полицијата, следена од криминалците, стигнува подоцна.

_________________
Негација на негативното
Не е срамно ако умреме до еден, но голем срам е ако останеме без името
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 6666
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ДИМЕ СПАСОВ  заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки - Page 3 Empty Re: ДИМЕ СПАСОВ заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки

Пишување by Гостин on Чет Ное 17, 2016 9:42 pm

Shto albancite??? Shto alfite...Nikoj od niv ne bil so Dimeta, nitu vo dzhipot, nitu na Halkidiki...Tamara bila, shvalerkata ili samo pokritie za sex orientacijata na dpmne-ofcite koja sega lapa narodni pari vo ELEM...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДИМЕ СПАСОВ  заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки - Page 3 Empty Re: ДИМЕ СПАСОВ заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки

Пишување by трендафил on Пет Ное 18, 2016 8:53 pm

Ќе коментира ли веќе некој од вас во врска со снимката. Каде видовте дека возилото што го брка министерот Спасов е удрено. Не се правете удрени.

_________________
Негација на негативното
Не е срамно ако умреме до еден, но голем срам е ако останеме без името
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 6666
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ДИМЕ СПАСОВ  заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки - Page 3 Empty Re: ДИМЕ СПАСОВ заменик министер предизвикал повеќе сообраќајки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот