Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Интервjуто на Груjо за Нова

Go down

Интервjуто на Груjо за Нова Empty Интервjуто на Груjо за Нова

Пишување by Гостин on Нед Фед 12, 2017 1:51 pm

Го гледам и не верувам на очите си.Истиот лажго како нашиов Бпорисов нели со малата разлика дека не е пожарникар и бодигард во смисла на поинтелигентен човек. Какви се и разликите? Нашиов е шоп шо значи дупедавец и без достоjнство.Имавме председател македонец Плевнелиев он много претеруваше со антируски изjави. Со два збора од бугари ништо не станува како се види и во двете држави.Кога управуваа со вас србите и хрватите беше подобро за самите вас а при русите за самите нас.Тоа мислам дека е била и основната причина за пагjането под турско.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Интервjуто на Груjо за Нова Empty Re: Интервjуто на Груjо за Нова

Пишување by Dino on Нед Фед 12, 2017 3:33 pm

A sega kogo da vikneme da ne vladee i nas i vas?

Dino

Број на мислења : 549
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

Интервjуто на Груjо за Нова Empty Re: Интервjуто на Груjо за Нова

Пишување by Гостин on Нед Фед 12, 2017 4:35 pm

Не знам.Ja ке пробам да емигрирам.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Интервjуто на Груjо за Нова Empty Re: Интервjуто на Груjо за Нова

Пишување by osa on Чет Мар 02, 2017 10:16 am

da go zalish ili da mu se smeesh...hm

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15941
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Интервjуто на Груjо за Нова Empty Re: Интервjуто на Груjо за Нова

Пишување by misterija on Чет Мар 02, 2017 10:24 am

Најпрво да се извинам што ќе употребам недоличен збор АМА морам онака простачки да го оценам говорот на Грујко сурко...права плачи*ичка!!!!!

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 463
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Интервjуто на Груjо за Нова Empty Re: Интервjуто на Груjо за Нова

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот