Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Весници

3 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Весници - Page 4 Empty Re: Весници

Пишување by Гостин Чет Фед 23 2017, 11:23

http://www.dnevnik.mk/?ItemID=7F4FDD1CD0D06449A69484AB2DDA18B6
Каков е овоj по националност бе не можам да го сфатим вла ли е хрват ли е шо е?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Весници - Page 4 Empty Re: Весници

Пишување by Гостин Чет Фед 23 2017, 11:39

http://www.utrinski.mk/?ItemID=80119DDCA4330643A964352C836DC9E8
Ги одбрани државните интереси нема што.Во РМ нема нормална партиJа хард антички србомани шо се од ДПМНЕ и софт србомани од СДСМ. Ja навивам за СДСМ како помалото зло. Инаку немам забравено коJ денационализира и преследуваше преко УДБА и КОС бугарите во РМ.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Весници - Page 4 Empty Re: Весници

Пишување by Гостин Чет Фед 23 2017, 12:07

http://maktel.mk/News.aspx?id=83342
И овоJ за македонскиот идентитет.За коJ идентитет- комунистичкиот дека сте биле наJголемите аморфни глупаци речиси до 1945 та или за античкиот што е само една алтернативна хипотеза без секаква врска со реалноста? Еве го идентитетот нема тука шо да се збори се е кажано сосема jасно и недвусмислено:
http://www.makedonskatribuna.com/video.html

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Весници - Page 4 Empty Re: Весници

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот