Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време - Page 3 Empty Re: ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Пишување by Гостин on Чет Фед 23, 2017 8:36 pm

Скриj се ти. Како не си бугарин шо се замараш толку да даваш акЪл на бугарите шо да прават? Иди даj на албанците Cool

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време - Page 3 Empty Re: ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Пишување by OPOZICIONER on Чет Фед 23, 2017 8:39 pm

jas ne mu davam um nikomu. ti se obiduvas da bides pogolem bugarin od makedonskite bugari. ti ke im kazes sto da pravat. za prosti i glupi li gi mislis pa ti da im davas um. oni ne znaat dali sakaat ili ne sakaat partija? ili ti kako popameten od niv so sila ke gi teras?
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 813
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време - Page 3 Empty Re: ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Пишување by Гостин on Чет Фед 23, 2017 8:42 pm

Не пробаj да ми извртуваш зборовите. Се разбира дека партиjата ке си jа направат они самите. Како разберат дека друг начин нема за да си ги заштитат интересите. Ова е прогноза на база тоа што на мене еве нели во СДСМ форум ми ги стават коментарите во историJа.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време - Page 3 Empty Re: ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Пишување by OPOZICIONER on Чет Фед 23, 2017 8:44 pm

a demek ti taka oddaleku si razbral a oni glupavite ovde kade sto ziveat i rabotat seuste ne razbrale. ajde dosta gi navreduvaj i brkaj si ja tvojata rabota. za interesite na makedonskite bugari ima koj se grizi.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 813
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време - Page 3 Empty Re: ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Пишување by Гостин on Чет Фед 23, 2017 8:46 pm

Со вакви манипулации како твоите шо мислиш ке направат? Ке те остават ти да им "ги штитиш" интересиуте преко тугинска србоманска партиja?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време - Page 3 Empty Re: ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Пишување by OPOZICIONER on Чет Фед 23, 2017 8:49 pm

so ti e tebe gajle sto ke napravat. toa ke go resat tie samite. tebe nikoj nema da te prasa. ne si nikakov faktor da im kazuvas na makedonskite bugari sto da pravat.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 813
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време - Page 3 Empty Re: ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Пишување by Гостин on Чет Фед 23, 2017 8:51 pm

Оти сум Бугарин и они се бугари? Нешто против? Ти бараJ подршка од хунзите и не се мешаj во бугарските работи.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време - Page 3 Empty Re: ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Пишување by Гостин on Чет Фед 23, 2017 8:53 pm

Шо а ти каков фактор си?Да не зборим со прикриената Шекеринска?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време - Page 3 Empty Re: ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Пишување by OPOZICIONER on Чет Фед 23, 2017 8:54 pm

od kaj znam deka si bugarin? kako sto gledam nemas nekakvo visoko mislenje za makedonskite bugari. mislis deka se glupi. i deka vo bugarija nikoj ne raboti po toa prasanje.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 813
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време - Page 3 Empty Re: ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Пишување by OPOZICIONER on Чет Фед 23, 2017 8:55 pm

Здравко напиша:Шо а ти каков фактор си?Да не зборим со прикриената Шекеринска?

za razlika od tebe jas ne mislam deka makedonskite bugari se glupi i ne znaat sto sakaat i sto da pravat za da go dobijat toa.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 813
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време - Page 3 Empty Re: ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Пишување by Гостин on Чет Фед 23, 2017 8:56 pm

Не се глупи они, глупи сте вие ако си мислите дека ке ги преебете.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време - Page 3 Empty Re: ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Пишување by OPOZICIONER on Чет Фед 23, 2017 8:58 pm

ti nemas pojma sto mislam jas. za razlika od tebe jas znam, ti napisa sam deka gi mislis glupi bugarite vo Makedonija i deka si nekakov popameten od niv pa sakas tutor da im bides.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 813
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време - Page 3 Empty Re: ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Пишување by Гостин on Чет Фед 23, 2017 9:02 pm

Хе хе со вакви ефтини номера нема да поминете. Ние знаеме дека Црвенковски НИШТО не промени во србоманската и антибугарска И ПОЛНА СО ЛАГИ И ФАЛСИФИКАЦИИ образователна система. Всушност е малко нелогично наследниците на тие шо засраа работите да ги оправат. Просто така нареченото ВМРО ДПМНЕ се окажа уште по удбашка и антибугарска криминална структура.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време - Page 3 Empty Re: ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Пишување by OPOZICIONER on Чет Фед 23, 2017 9:06 pm

ti si posledniot sto moze da diskutira za toa. te citam i ne si kazal nisto niti novo niti interesno. Rizinski, Mladenov i Kanzurov se svetlosni godini pred takvite kako tebe. sporeden so vistinskite aktivisti za pravata na makedonskite bugari ti si faktor nula.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 813
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време - Page 3 Empty Re: ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Пишување by Гостин on Чет Фед 23, 2017 9:33 pm

Сериозно? КоJ те тебе овласти да споредуваш луге па да кажуваш коj може и коJ не може да дискутира? Може да дискутира секоJ се што. Еве со вакво удбашко мисленjе ке ги натерате да направат партiиja.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време - Page 3 Empty Re: ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Пишување by luxor on Чет Фед 23, 2017 10:44 pm

Сметам дека темата е исцрпена. Клуч.
luxor
luxor

Број на мислења : 5581
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време - Page 3 Empty Re: ПартиJа на Бугарите во РМ е прашанJе само на време

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот