Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ОБРАКАЊЕ НА ЗОРАН ЗАЕВ ДО ГРАГАНИТЕ -ПРЕЗЕНТИРАЊЕ НА НОВАТА ВЛАДИНА ПРОГРАМА

2 posters

Go down

ОБРАКАЊЕ НА ЗОРАН ЗАЕВ ДО ГРАГАНИТЕ -ПРЕЗЕНТИРАЊЕ НА НОВАТА ВЛАДИНА ПРОГРАМА   Empty ОБРАКАЊЕ НА ЗОРАН ЗАЕВ ДО ГРАГАНИТЕ -ПРЕЗЕНТИРАЊЕ НА НОВАТА ВЛАДИНА ПРОГРАМА

Пишување by osa Пет Мар 10 2017, 13:40

Во моментот го следам јавното обракање до гаганите на идниот премиер Зоран Заев и представување на идната владина програма .Во живо на ТВ 24 вести ...интерсно ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16247
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ОБРАКАЊЕ НА ЗОРАН ЗАЕВ ДО ГРАГАНИТЕ -ПРЕЗЕНТИРАЊЕ НА НОВАТА ВЛАДИНА ПРОГРАМА   Empty Re: ОБРАКАЊЕ НА ЗОРАН ЗАЕВ ДО ГРАГАНИТЕ -ПРЕЗЕНТИРАЊЕ НА НОВАТА ВЛАДИНА ПРОГРАМА

Пишување by TRAJCHE Пет Мар 10 2017, 14:25

I jas go sledev obrakanjeto na idniot premier Zoran Zaev i se nadevam deka posle ova ,predsedatelot Gjorge Ivanov ke go smeni mislenjeto i ke go dade mandatot na parlamentarnoto mnozinstvo ...
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 658
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот