Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 28 of 33 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Сеп 09, 2019 11:51 am

Василица Прекрасна@prekrasna20192h
На колкумина можете да им кажете:
"Добро е што те имам"?

2RETWEETS27FAVORITES
na eden 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Сеп 09, 2019 11:54 am

Преспанец :apple:@resencanecot2h
Премногу давам за луѓе од кои не добивам ништо.
8RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Сеп 09, 2019 11:54 am

Преспанец :apple:@resencanecot2h
Пази на ситници..
Тие се битните во една врска.

6RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Сеп 09, 2019 11:55 am

Преспанец :apple:@resencanecot2h
Мали работи ме прават среќен.
Но само од вистинската личност.

6RETWEETS8FAVORITE
duri i otkradnat trendafil ...no koj da razbere 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Сеп 09, 2019 9:37 pm

Aliana@mianapolis1h
Некогаш тие далеку може да ти бидат многу поблиски од тие што се до тебе!
2RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Сеп 14, 2019 12:10 pm

Македонско девојче@msoldieroflove15m
понекогаш луѓето кои имаат најдобри намери и кои најверојатно ти мислат најдобро се оние кои несвесно највеќе те повредуваат со упорно форсирање на одредени замисли кои мислат дека ќе те направат најсреќен
3RETWEETS2FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Сеп 14, 2019 10:50 pm

Галантен@legendasofer2h
Ќе мислам на тебе и кога сите ќе те заборават.
7RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Сеп 16, 2019 12:14 am

Дигната@dignataa2h
Лесно ти е тебе, можеш да заспиеш и без мене.
5RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Сеп 19, 2019 9:40 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Сеп 20, 2019 6:08 pm

Војникот@awzoi5nmsm3qz9q1h
Таа која после толку грешки те сака. Е таа да си ја чуваш.
5RETWEETS14FAVORITE

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Сеп 21, 2019 11:29 pm

Igor Aleksiev@igoraleksiev35m
Постои воз кој поминува само еднаш во животот.....се вика доверба.
6RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Сеп 22, 2019 12:05 am

se iznasmeav 
Поглиачи@smoothmanmk2h
Нашминкан, среден мушкарац, издепилиран, се фарба, има повеќе козметика дома од мајка му и утре ден се чуди зошто ја ебат жена му...
Абе друже таа да сакаше да има жена дома, жена ќе земеше... Џизс

3RETWEETS28FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Сеп 22, 2019 12:16 am

:four_leaf_clover:@sonuvac54m
Бесценета е прегратка со чувство на сигурност.
3RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Сеп 22, 2019 12:19 am

#37

Nino@ninomakedon2h
Ако ја бараш љубовта со разумот е исто како да бараш мртвите да станат.
3RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Сеп 22, 2019 12:20 am

Сарето@mrcatorka2h
Ima li nekoja zena sto ima zaproseno maz?
2RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Сеп 22, 2019 10:50 pm

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 70588419_2895387287156527_8627627224989696_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQlUnqR2M3N2fhZL6Fhhp5VuQEkjs_-pk9csiyAbkBfoTclUHsCXwxtDcS7UR_iYFWM&_nc_ht=scontent.fskp1-1

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Сеп 29, 2019 1:11 pm

Caledonia@1red2yellow3blu2h
Мило ми е за вас шо ви е убав денот, уживајте во него. Ја ќе продужам со голтање кнедли, зборови и тага.
1RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Сеп 29, 2019 1:20 pm

Гуру де Коркаш:tm:@bejbiboy1h
Убав е денот, сончев.
Ајде да се сретниме на пола пат макар уште еднаш да се разочараме...

5RETWEETS11FAVORITES


go chekam odgovorot 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Сеп 29, 2019 1:26 pm

Галантен@legendasofer37m
Секоја тажна приказна има среќен почеток.
3RETWEETS6FAVORITES
tochno

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Сеп 29, 2019 10:39 pm

:low_brightness:11:11:low_brightness:@spiritualganja2h
Тој што ќе те праша ‘сакаш кафе?’ во било кој период од денот, што ќе те бакне и препокрие со покривката пред заминување на работа, те чува(и трпи) во болката и маката низ која поминуваш, тој што никогаш ништо не му е тешко да направи се’ за тебе.. е тој да си го чуваш лепотице!
8RETWEETS31FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Окт 08, 2019 11:03 pm

Гуру де Коркаш:tm:@bejbiboy2h
Заборавам, под кожа дека сум те врежал...
Беспомошно сум ти се предал.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Окт 08, 2019 11:05 pm

Хермоса@kity9081h
Премногу ми значиш.
4RETWEETS14FAVORITE

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Окт 08, 2019 11:17 pm

Darko Kezhman‏ [ltr]@kezhmanprvi[/ltr] Oct 6
[size=1]More
[/size]
чудно е тоа чуство , да засакаш некого преку букви , стих , коментар
и додека го читам сето тоа мило ми е што сме се сретнале ти и јас ..
се сретнавме во морето на овие виртуелни познанства , да мило ми е
дали не понесе раката на судбината или е тоа само " туку така " се случи

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Окт 13, 2019 8:09 pm

Xenia@mitrova452m
Убаво е да си нечие "кога-тогаш".
3RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Окт 20, 2019 11:02 pm

Zmijurina@zmijurina239m
Срцето сака тоа што си сака. Не барај логика во тоа. Ќе сретнеш некој и ќе се вљубиш. Враќање назад нема.
Добра ноќ убави луѓе I love you

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 28 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 28 of 33 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот