Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 15 of 32 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 32  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 20, 2018 10:27 am

Snezana@snezana2828988220m
Залудно е да му простуваш на некој кој не знае дека погрешил.
3RETWEETS8FAVORITES

mnogu tochno

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 20, 2018 10:56 pm


Реален@neutralen_53m
Не иде да идеш со личност со која не ти иде.
10RETWEETS24FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Aвг 22, 2018 12:52 am


Мимикрија@majaspasovska136m
Пред да кажеш лага...застани. Немој!
Можеби и не е важно што ќе ме изгубиш мене...со секоја лага, се' повеќе се губиш себе.
8RETWEETS18FAVORITES

uf kako ne ja znaev ovaa misla porano ...ubavo kazano

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Aвг 22, 2018 1:00 am


♕Љубовџиката♕@batmanishot2h
Значиии вака кога ќе видаммм некого со преубава швалеркааааа, многу ми е ќеф.????
1RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Aвг 22, 2018 1:11 am


Еликсир ♡@eliksirce42m
Запознаваш многу луѓе во животот.. Некои подобро да не си ги запознаел никогаш..
2RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Aвг 22, 2018 1:14 am


Филозофот@firerot_1h
Сите патишта водат кон неа.
1RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Сеп 01, 2018 12:54 am


Мимикрија@majaspasovska137m
Ќе се сретнеме кога забот на времето ќе биде длабоко во нашите коски...
До срж.
До тресење на дланките.
Ќе дојдеш со тага во очите...
Ќе те прегрнам за се' што не направивме.
И не е времето криво...
Ние сме.
9RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Сеп 01, 2018 1:03 am

Dream House@dreamhouse991h
Без тебе сум сама.
1RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Сеп 06, 2018 11:57 pm


Mrs. Jones@zanalevska38m
Во ноќта кога се ќе стивне најмногу ми фалиш
3RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Сеп 09, 2018 12:28 am


Morgana Pendragon@_lady_raven_2h
Некои недостасувања и не мора повторно да се вратат...
На пример... Ти...
4RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Сеп 09, 2018 12:42 am


Caribbean Island 3️⃣????️????????@kale_skopje21m
Ќутењето и толеранцијата имаат граница. Затоа не го ставај моето трпение на проба.
5RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Сеп 09, 2018 11:10 pm


Snezana@snezana282898822h
Некогаш се прашувам зошто секогаш мора само едната страна да попушти за на другата да и биде задоволена суетата и егото.
14RETWEETS31FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Сеп 09, 2018 11:10 pm


Caribbean Island 3️⃣????️????????@kale_skopje2h
Никогаш не се враќај таму кај што си ги доживеал најголемите неправди и понижувања, ако не сакаш пофторно да го осетиш гневот на неправдата.
24RETWEETS40FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Сеп 10, 2018 4:39 pm

Dragon ???? Queen@bendtheknee32h
Кога животот те оддалечува од некоја личност, не се лути, може ти прави услуга.
5RETWEETS23FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Сеп 10, 2018 10:47 pm

Дисперзија@disperzija2h
Имате ли чувство дека некогаш некому се молите за љубов, за почит, за внимание?
2RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Сеп 10, 2018 10:48 pm


????Aлиен'ка????@zeznataskorpija1h
Никогаш нема да си простам што му простував и кога не требаше да му простам.
3RETWEETS17FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Сеп 11, 2018 5:04 pm

Miss Morning ⭐️@otpisanaboni2h
Само вистински луѓе можат да признаат дека погрешиле, оние ситните секогаш имаат изговор и оправдување
6RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Сеп 15, 2018 12:34 am


#24
???????? Marie ????????@marie_hotcat2h
Штета е кога спиеш сам, а покрај тебе има место за уште некој.
6RETWEETS25FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Сеп 15, 2018 11:29 pm


Snezana@snezana282898821h
Жалам што на некои личности им дозволив барем на момент да бидат дел од мојот живот.
5RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Сеп 16, 2018 10:56 pm

????Aлиен'ка????@zeznataskorpija2h
Не го убедувај некој на љубов кога на крај планираш да го повредиш.
13RETWEETS21FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Сеп 16, 2018 11:30 pm

Snezana@snezana2828988226m
Човек без карактер и срам никогаш нема да признае кога ќе згреши, уште помалку да каже извини...
Својата вина секогаш ќе ја префрли на другата страна.
3RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Сеп 16, 2018 11:31 pm


Нараторка@narator1231h
Привилегија е кога некој ќе ти дозволи да допреш до неговата душа.
4RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Сеп 17, 2018 5:05 pm


Arkenstone30@arkenstone301h
Замисли од невозможна да стане љубов најубава...значи само замисли.
4RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Сеп 23, 2018 11:26 pm


Фина@agrefina2036m
Сакам да те видам, онака без причина.
5RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Окт 02, 2018 9:36 pm


Jovan Gjorgiev@jovangjorgiev11m
Никогаш не молете за внимание, уште помалку за љубов.
5RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 15 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 15 of 32 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 32  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот