Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 9 of 33 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 33  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мар 28, 2018 4:19 pm


????Aлиен'ка????@zeznataskorpija1h
Ако на човек му кажете дека го сакате, а он упорно се прави дека не ве слушнал, и при тоа ја менува темата на разговор...боље ич не се ни трудете.
Ќе ве засака дури тогаш кога вие ќе го отсакате...загарантирано.
9RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мар 28, 2018 4:41 pm


????Aлиен'ка????@zeznataskorpija56m
Ако ти кажува на секој збор "Те сакам", не му верувај те лаже.
Верувај му само ако те прашува со тажен глас дали ти го сакаш него.
2RETWEETS5FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мар 28, 2018 4:46 pm

Русокоса девојка@blondy16523m
Сега ми фали само да ме гушнеш, онака силно, да почувствувам љубов.
2RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мар 28, 2018 4:50 pm

znachi se ZDROBIV od smeenje ,videte zoshto ....


GorgeKocev@gorge_kocev53m
Дедо гледа порниќ, влегва баба го пули и му вели :
“Ако те стегни срцето, таa курвата нека те носи на болница!“????????????
1RETWEETS8FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мар 28, 2018 11:46 pm


DUDE!!!@mivandzikov2h
Убаво е да си сама...Нема кој да те нервира, ама нема и кој да те расположи.
10RETWEETS31FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мар 28, 2018 11:51 pm


Mаринче ✴️@marincencence2h
Се одвикнувам од тебе
4RETWEETS22FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мар 28, 2018 11:54 pm


#26
????????♠️♥️♦️♣️????????@vmro_do_grop56m
Љубов е кога ти немаш кола, а она доаѓа со два автобуси кај тебе.
4RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мар 28, 2018 11:56 pm


Портокалова@portokalovaa1h
Еднаш простуваш-човек.
Двапати простуваш-почовек.
Трипати простуваш-најчовек.
Секогаш простуваш-идиот.(jas)
4RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мар 28, 2018 11:57 pm


Шишарка@shisharka_59m
Кога на Македонец ќе му кажеш дека не ти е добро, тој само ќе ти се пожали дека нему му е полошо. Животов натпревар. https://t.co/GKTv5DmEoR
3RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Мар 29, 2018 9:11 pm

????Aлиен'ка????@zeznataskorpija1h
Не се нервирај сонце, јас те сакам. https://t.co/KDU75j92p2
9RETWEETS22FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Мар 29, 2018 9:17 pm


SheWolf@ubavtojnadada2h
Ти го сакаш, тој ти се курчи.
3RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Мар 30, 2018 11:38 pm


Deda@4_pilos46m
Во секој дом, во секое семејство каде има љубов таму има и среќа. Само треба да веруваш дека љубовта може да победи се...
Искрено се надевам дека овој твит ќе допре до вашите срца....
..... Љуби вас деда
7RETWEETS29FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Мар 30, 2018 11:43 pm


????Aлиен'ка????@zeznataskorpija1h
Тишината не е празна.
Баш напротив, полна е со одговори кои ќе ги најдеш кога поубаво ќе размислиш.
5RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Мар 30, 2018 11:47 pm

???????? Marie ????????@marie_hotcat47m
Гордоста е најголемата далечина помеѓу две најискрени насмевки.
4RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Мар 30, 2018 11:50 pm


Брадестиот@_bradestiot51m
Ми викаат оти не жениш. Па како ќе се оженам, кога сум пијан она не ме сака, кога сум трезен ја не ја сакам. И така...
4RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 31, 2018 12:30 am


jovan petrov@jovanpetrov842m
кога некој многу ти фали а не можеш да го гушнеш,
3RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 31, 2018 12:53 am


Ленена@travarka_2h
se nadevam alkoholov ke mi pomogne da mi pomine nogava
0RETWEETS11FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Апр 02, 2018 11:58 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Апр 03, 2018 12:55 am


Niks@story__2221h
Ќе ме препознаеш по мракот во кој сум. И по онаа мала светлина што блеснува од мене, штом те видам тебе.
7RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Апр 03, 2018 12:58 am


Deda@4_pilos1h
.... ја утепал со сукало... се утепал со чорапи....
Ај бе до кај е тој метеорот да не докусури... доста беше????
9RETWEETS25FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Апр 03, 2018 1:02 am


Ines Efremova@inna_e1h
За да учиш од грешките, треба прво да си ги признаеш.
6RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Апр 03, 2018 1:05 am


Преспанец ????@resencanecot2h
Заљубен и папучар не е исто.
9RETWEETS31FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Апр 05, 2018 5:37 pm


Evian@aveevian1h
Некој што ти се радува. Тој.
6RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Апр 05, 2018 5:40 pm

Deda@4_pilos2h
.... и сеа немој сите да му ја збришете у "викендичките"...
Глупо е Скопјево бес вас....
4RETWEETS12FAVORITE

.....kako bre ke zbrishat u vikendichki ????? a nie ????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Апр 06, 2018 8:01 pm

Мимикрија@majaspasovska11h
Кој е твојот најголем страв?
- Да те нема. Да преживувам без тебе. Ти...ти ми требаш за да живеам... https://t.co/mWXEgnGaEp
8RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 9 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 33 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 33  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот