Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

+9
Nebula
osa
OPOZICIONER
nino
EVITA
TRAJCHE
Bosonoga
delta
defo
13 posters

Страна 16 of 33 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Окт 07, 2018 11:25 pm


Aна не е Марија@my_lorelei_15 Sep
Стара бабина
- Не моли за љубов.
Ако сака човек да е со тебе и пеш ќе тргне да те види.
Ако не и пред врата да го чекаш ќе те прескокне
85RETWEETS227FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Окт 07, 2018 11:26 pm


Aна не е Марија@my_lorelei_36m
Има луѓе, кога ќе те гушнат сакаш времето да застане и така да останеш
2RETWEETS11FAVORITES

za tebe

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by delta Пон Окт 08, 2018 12:34 pm

Алегорија@alegorija2h
Тешко е кога немаш кого да сакаш.
Ушете потешко е кога имаш а не можеш да бидеш со неа.
2RETWEETS12FAVORITES
delta
delta

Број на мислења : 591
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Окт 13, 2018 2:05 am


ЈаСумТаа@vodolija_42h
Сакам да ми се јави и да ми рече - Отвори врата!
0RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Окт 14, 2018 9:32 am


leonidspar@leonidspar151m
Љубовта има сила - од никој и ништо, да те направи - некој и нешто.
22RETWEETS35FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Окт 14, 2018 11:31 am

Мимикрија@majaspasovska11h
Ако оние кои се околу тебе, постојано треба да ги потсетуваш колку вредиш...
Оди си...бегај!
На такви...никогаш нема да си доволен.
18RETWEETS42FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Вто Окт 16, 2018 10:58 pm


Мина@jmijovska1h
И на крајот од денот најважно е да имате кому да му напишете
"Те љубам" и да си раскажете како сте го поминале денот.
9RETWEETS23FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Сре Окт 17, 2018 10:38 pm


Реален@neutralen_2h
Направи денес нешто битно.
Засакај ме.
10RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пет Окт 19, 2018 12:59 am

La Perra Fria@perra_fria58m
Кога некого сакаш, не го оставаш, не го повредуваш.. Просто и едноставно е мајку му стара.[b][/b]
5RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Окт 21, 2018 10:56 pm


Дамата со убава душа@jovanovska627m
Многу сакам кога човек знае да се извини и признае дека згрешил.
5RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Сре Окт 24, 2018 11:58 pm

????Темјанушка????@simonesummer02h
Едно од најубавите чувства ми е кога некој ќе ми рече "посакувам да те знаев од порано"... некако ми е топлина на душава.
3RETWEETS19FAVORITES

sekogash mi veleshe ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Окт 25, 2018 8:28 pm

Оној со брадата@legovski35m
Смирете се со најблиските, додека ги имате. Може да ви ги снема, а од некои работи во животот нема враќање, нема поправен и нема следен пат.
3RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Окт 27, 2018 12:39 pm

ST елевација


@KreatorMK
44m44 minutes ago
More
Replying to @HepiAur
Конечно научив како да се грижам за себе... му се гледа крајот на проблемот со анксиозноста.

1 reply 0 retweets 3 likes
Reply 1 Retweet Like 3

ХепиАур


@HepiAur
40m40 minutes ago
More
Се можеш што сакаш!

0 replies 0 retweets 1 like
Reply Retweet

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Окт 27, 2018 11:47 pm

????Aлиен'ка????@zeznataskorpija52m
Гушни ме цврсто и никогаш повеќе не ме пуштај...н и к о г а ш.
13RETWEETS24FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Окт 28, 2018 11:59 pm

ЧупетоСоТочако@tibamkoshulata12h
Ова веќе досадно стана да вложва само еден во една "врска"...
3RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Ное 03, 2018 10:16 pm


????Aлиен'ка????@zeznataskorpija1h
Ако не си само мој, ондак за што ќе си ми туѓ?!
6RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Ное 03, 2018 11:42 pm


Реален@neutralen_1h
Еволуција значи менување на подобро. Со твоето "За никого не се менувам" што праиме?
12RETWEETS29FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Ное 04, 2018 12:03 pm

Оптичарка.????@opticarka155m
Пoсле еднa лaгa, вo сите вистини ќе имa сoмнежи ...
5RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Вто Ное 06, 2018 8:58 pm

ne e twit no e interesna misla ...Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Ное 08, 2018 5:26 pm


#6
Само свој@heathcliff_mk43m
Добра душа не можеш да повредиш! Што и да и направиш таа пак ќе те Љуби.
8RETWEETS17FAVORITES


ete toa e vistinata

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Ное 10, 2018 9:03 am


Blue angel@siniot_angel1h
Јас можам сама да се држам за рака, ми треба малку повеќе од тоа.... почитување, лојалност, подршка, нежност и искреност
1RETWEETS3FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Ное 15, 2018 5:11 pm


Кукуњавска@emmyllija5h
Ние всушност имаме исти очекувања
Тој очекува јас да му се јавам, јас очекувам он да ми се јави
И така
15RETWEETS68FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Вто Јан 08, 2019 12:50 am

????Aлиен'ка????@zeznataskorpija1h
До кога планираш да се зафркаваме?
Или ќе бидеме заедно како што треба или воопшто нема да бидеме заедно.
2RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Јан 12, 2019 12:56 am


black black@miric_tamara2h
Кој не се угушил во сопствените солзи,тој не знае како е душата да те боли...
7RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Јан 12, 2019 8:04 pm

Мимикрија@majaspasovska19 Jan
Ако немаш човек на кого можеш да си ја олесниш душичката...
Немаш ништо.
Некогаш...и на твојата сила и треба прегратка.
76RETWEETS196FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 16 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 16 of 33 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот