Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 14 of 32 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Aвг 05, 2018 11:42 pm


⭐️Мамичка⭐️@mladamama032h
Едино нешто за кое треба да се каеш е тоа кога правиш вистински работи за погрешни луѓе.
12RETWEETS37FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Aвг 05, 2018 11:57 pm


Бони Ансиланче@otpisanaboni1h
Подобро сама одколку со погрешен!
2RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 06, 2018 12:04 am


Емче од Битола@emchebt1h
Извини, ама различна дефиниција за љубов имаме!
2RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 06, 2018 12:08 am

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Dj3IcPWXsAINFMz

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Aвг 08, 2018 12:16 am


Минче@jmijovska1h
Дали навистина луѓето "се среќаваат повторно ако им е судено"?
3RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Aвг 09, 2018 1:18 am


Мимикрија@majaspasovska121m
Најлесно се крши човек што ти ја отворил душата...
А потоа...тебе ќе те убие совеста.
8RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Aвг 09, 2018 1:47 am

Темјанушка


@SimoneSummer0
Follow Follow @SimoneSummer0
More
Да си заљубен во некој кој не е заљубен во тебе, е исто како на железничка да чекаш авион. ????????????

11:25 AM - 8 Aug 2018

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Aвг 09, 2018 1:56 am


Black_women@blackwo934995661h
Така наеднаш некој
ќе ти се провне под кожа...
Во мислите...
Во душата и срцето,
секаде...
А пак рацете празни ќе ти останат.
6RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Aвг 09, 2018 11:01 pm


Хермоса@kity9082h
Кога некој ти смета кажи му во лице, а не да измислуваш изговори за да го избегнеш.
15RETWEETS28FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Aвг 09, 2018 11:27 pm


Гелендер@prkosot2h
Најди го тој што те прави среќна и биди најсреќна... https://t.co/1l4j4I1R0a
3RETWEETS20FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Aвг 09, 2018 11:37 pm


Фраерот ????????@spejs_fraerot1h
никогаш не бев луд.. освен во моментите кога го отворив срцето за тебе.. ????????
4RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Aвг 10, 2018 12:48 pm

Еликсир ♡@eliksirce2h
Од најмалите "небитни" работи гледаш колку му значиш некому..
6RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Aвг 10, 2018 11:55 pm


SheWolf@ubavtojnadada2h
Зашо влегувате во туѓи животи без намера да останете во нив?
3RETWEETS21FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Aвг 11, 2018 12:09 am


Nanna????@nanna_naturalna2h
Лошо е кога ќе се навикнеш да испраќаш,без надеж за повторно враќање.
Уште повеќе,кога снемувањето без збор ти станува нормална појава..
Се изгубивме.
1RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Aвг 11, 2018 12:12 am


Snezana@snezana2828988223m
Се разочаруваш во луѓето во кои имаш доверба и на кои најмногу им веруваш.
2RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Aвг 11, 2018 11:55 pm


Snezana@snezana282898821h
Не ми кажувај Те сакам,ако не си искрен и сигурен во своите чувства.
6RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Aвг 12, 2018 11:16 pm


Miss Morning ⭐️@otpisanaboni1h
Замислете колку би можеле да избегнеме ако ги знаеме вистински намери на некој од самиот почеток.
5RETWEETS12FAVORITES

eh da ,ama ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 13, 2018 2:02 am


МонотоноПони@venompanacea1h
А да си ми сеа тука ќе те гушкав до смрт... или евентуално 2 сек. дур не ми стане жешко шо е мање више истото ❤️
3RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Aвг 15, 2018 1:36 am


Caribbean Island@kale_skopje2h
Случајните средби, најчесто преминуваат во вечни пријателства.
Случајните погледи, во вечна љубов.
15RETWEETS26FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Aвг 15, 2018 11:52 pm


Цунаде Сенџу@the_fifthhokage2h
ke raskinime ama ke bideme drugari https://t.co/C4CCbVlyNN
2RETWEETS11FAVORITES


so nekoj drug ,ne so mene ...nikogash so mene

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Aвг 16, 2018 12:42 am


Arkenstone30@arkenstone3024m
00:00 јас ја мислам неа, она мисли некој друг, тој другиот мисли некоја друга и така во круг.
2RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Aвг 16, 2018 12:43 am


LOVEnoWAR@oltovski2h
и повторно тага, неверување, бес...
и повторно недостиг
5RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Aвг 19, 2018 2:01 am


Сара кеј@eurokremica2h
Колку и да се лутам, колку и да ти викам, сепак сакам да ја ставам главата на твоето рамо и така да заспијам.
1RETWEETS4FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Aвг 19, 2018 2:06 am


Г-ца И♡@imm_different23m
Не е тешко да чекаш, кога имаш некого кој едвај чекаш да го прегрнеш.
1RETWEETS2FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 20, 2018 10:18 am


Бранче@branchebananche41m
Во денешно време поголем стрес испадна празен телефон него ли празен живот
3RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 14 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 14 of 32 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот