Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 29 of 32 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Ное 25, 2019 1:12 am

Мимикрија@majaspasovska11h
Ич да немаш во животот, а љубов до тебе да имаш...најбогат ќе бидеш.
6RETWEETS29FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Ное 25, 2019 1:22 am

Сарето@mrcatorka2h
Можеш ли да се сетиш што сè ме излажа, не а?
2RETWEETS12FAVORITES


Сарето@mrcatorka2h
Можеш ли да се сетиш што сè ме излажа, не а?
2RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Ное 25, 2019 1:25 am

Мимикрија@majaspasovska157m
Кога би те гушнала...
Тогаш твоите мисли, ќе го викаат на глас...
Сѐ она, што срцето ти го премолчува.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Ное 25, 2019 1:27 am

:dango: еден мињон@mrssurprise22h
Нема да заспијам додека не ми речеш "добра ноќ"!
1RETWEETS11FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Ное 25, 2019 1:44 am

:full_moon:@humblegurl_1h
понекогаш посакувам никогаш да не се случивме, бидејќи ми недостигаш премногу.
2RETWEETS3FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Дек 07, 2019 7:21 pm

Џејн де Ларк@ant1mat3rial2h
Прибери си го дечко ти Кралице,
Да не се враќат кај Жена му, на секое...

2RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Јан 04, 2020 9:53 pm

Коска@koska6661h
-"Еееее шо ти прај љубовта...Пред да се мажам имав 55 кила, а сега 90"
-"Ти, чупе, не си била заљубена, гладна си била"

via фб

2RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Јан 04, 2020 10:02 pm

Тајница :lips::kiss::kissing_heart:@secret_arica_331h
Не ти треба богат дечко да те опсипува со поклони... Доволно е да издвои време за тебе иако е презафатен, негов подарок е убав збор, нежен допир, да ти подари чувство дека си сакана... :heartpulse::heartbeat::revolving_hearts:
1RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Јан 06, 2020 12:11 pm


зен нудист@ref5h
Разликата меѓу „сакам“ и „немам ништо против“ е цело срце
7RETWEETS33FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Јан 12, 2020 12:20 pm

Мимикрија@majaspasovska142m
Некогаш човек не заминува.
Туку...само се повлекува.
И чека...
Чека да види кој ќе го побара.

5RETWEETS26FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Јан 19, 2020 12:39 am

Реален@neutralen_1h
Ти нема да се јавиш. Јас па ич.
4RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Јан 19, 2020 9:22 pm

Esther@esther_9922h
Со секој момент поминат со тебе чувствувам како се враќам на себе, на истата таа која беше полна со соништа и надежи пред да биде искршена... Ми влеваш топлина во срцево, ми го облагородуваш времето и чувствувам дека имам сила светот да го прелетам со тебе.Благодарам што си тука. https://t.co/rOUL7QCf3U
3RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Фед 03, 2020 6:15 pm

Македонско девојче@msoldieroflove1h
една од најтажните работи во животот е кога со некои луѓе со кои сѐ сте си кажувале повеќе немате што да си кажете
5RETWEETS15FAVORITES
neverojatno kolku e tochno ova tvrdenje ...od sebe znam 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Фед 08, 2020 11:21 am

КлошаркатА@cupetonakurnazo58m
- Што сакаш?
- Тебе те сакам.
- За тука или за носење?

2RETWEETS26FAVORITES
kako za sabota nautro

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Фед 14, 2020 7:48 pm

KлошаркатА@cupetonakurnazo58m
-пак чекаш она да се јави ?
-да бе по обичај .
-овојпат нема ,ке мораш ти да ја бараш!
-а што да правам со инаетот ?
-ебиго него ,ама јави и се нејзе те чека

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Фед 15, 2020 8:19 pm

Annah@indig05alpha13m
Подобро да комуницираш со добра книга, отколку со празен човек.
3RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Фед 15, 2020 8:42 pm

zoshto pomisliv deka mozebi ke mi chestitash praznik ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Фед 16, 2020 9:36 pm

♡ Лøлита ♡@lastnightsbabe1h
Колку се почесто го слушам "Ама зошто го правиш ова за мене" или "Други би баталиле" сфаќам дека тоа што сте имале искуство со кретени или нечовечни луѓе не значи дека не постојат луѓе кои се уште инстинктивно им доаѓа да помогнат. Just be nice to each other :heart_exclamation:
4RETWEETS22FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Фед 16, 2020 9:39 pm

:dango: еден мињон@mrssurprise22h
На секој му треба едно "рамо за плачење"...
10RETWEETS27FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Фед 16, 2020 9:50 pm

НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva11h
На секој кој ќе ти ја изигра довербата, местото му е во заборав.
3RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Фед 16, 2020 9:52 pm

г. Влатко Вердер@vlatko_werder2h
Кога му кажуваш на некој за твоите проблеми со депресија, а он ќе ти каже “Абе се тоа ти е во глава, не се нервирај и не паничи за џабе.” https://t.co/HJUUxaHBC2
1RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Фед 17, 2020 11:40 pm

Nanna:four_leaf_clover:@nanna_naturalna2h
Едно е да сакаш,а сосем друго да знаеш да сакаш..
5RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Фед 19, 2020 12:22 am


[size=15]Virusce

@Virusce1[/size]
Кога не знаеш што да и кажеш...
Гушни ја....
И онака си крив....

7:57 PM · Feb 18, 2020·Twitter for iPhone

10
Retweets

34
Likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Фед 19, 2020 12:31 am

H i :waning_gibbous_moon:@vlijatelenn45m
te imam ama te nemam....
2RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Фед 19, 2020 10:29 pm

Karasevda@july_girl19792h
И невозможното станува возможно, само ако се сака, само ако желбата е доволно голема https://t.co/Xl2K9a3ye7
6RETWEETS23FAVORITES


sekogash go kazuvav ova ,no koj da slusha

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 29 of 32 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот