Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

+9
Nebula
osa
OPOZICIONER
nino
EVITA
TRAJCHE
Bosonoga
delta
defo
13 posters

Страна 30 of 33 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Фед 22, 2020 2:25 pm


[size=15]П(р)екарот 

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 1f1ed-1f1faТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 1f1f2-1f1f0@FaszMagyar[/size]
Чувството кога ти фали некој и немаш воља ама баш за ништо
#тажентвит

6:40 PM · Sep 28, 201

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Мар 12, 2020 10:58 pm

Teona@teona09902h
Немој ти мене: добра душа е, само многу му е терсене карактерот. Ако е стварно добар, ќе се потруди околу тој негов карактер за да не ги повредува луѓето околу него.
14RETWEETS24FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пет Мар 13, 2020 10:26 am

КлошаркатА@cupetonakurnazo2h
Тоа е тоа современо доба. Луѓето се заљубени во едни, ебат други, а се женат со трети...
1RETWEETS20FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Мар 14, 2020 9:30 am

WaterLily@waterli1036m
#ДоброУтро 💋🤗

„Нашата најголема слабост лежи во откажувањето. Најсигурниот начин да успеете е да се обидете уште еднаш.“ – Томас Едисон

Убав ден 💚🍀 https://t.co/lXkvdCYxB5

1RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Мар 16, 2020 8:12 pm

Хермоса@kity9082h
Ќе се зближиш и потоа мораш да заборавиш дека тој некој постои.
10RETWEETS24FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Мар 16, 2020 9:33 pm

АРХАНГЕЛ@thewh1stler2h
Простувањето не го менува минатото, но ја осветлува иднината. Н.Н.З
4RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Мар 23, 2020 12:16 am

ТааСоТочакот@taasotocakot46m
Злато каде ќе одиме ова лето на одмор?
- Во Неа Карантинеа.

6RETWEETS22FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Мар 23, 2020 12:30 am

Бранче@branchebananche18 Mar
-Душо имам нешто да ти кажам
-Кажи миличок
-Мојата...
-Колку пати да ти кажам, нема мое- твое, само наше
-Добро, нашата швалерка има корона

Мораф

41RETWEETS198FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Мар 23, 2020 12:35 am

Dr.Dre :fire::fire::fire:@echoo2461h
Gasi net... https://t.co/yg1hXgcm72
24RETWEETS41FAVORITES
preduoreduvanje koj ke go gleda klipcheto ke umre od smeenje 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Мар 23, 2020 12:38 am

Wraith Queen@irenaxxxx34m
Ебеш ти таква љубов, кога само едниот сака
5RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Мар 23, 2020 1:20 am

Мимикрија@majaspasovska159m
Кога ќе ја сфатиш моќта на тишината...
Сите непотребни зборови паѓаат во вода.
И само сакаш да молчиш...да гушнеш...низ допири да раскажеш.

4RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Мар 23, 2020 1:51 am

Мимикрија@majaspasovska12h
Да си тука...
Ништо повеќе.
Доволно е.

15RETWEETS24FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Мар 23, 2020 4:55 am

Џон и Дип@mlkelangelo2h
Берувате ли во љубов после љубов? За истата љубов се однаса прашањето. Била, заминала и сега пак тропа на врата. Да се отвори вратата или не?
2RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Сре Мар 25, 2020 1:26 am

M e f i s t o :writing_hand: #SediDoma@indijamen11h
Лошите спомени не се забораваат,
тие само отстапуваат место,
давајки им прилика на убавите нешта.

14RETWEETS20FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Сре Мар 25, 2020 1:46 am

Ариел@problembyme24m
Ми иде да се јавам на такси со диспичерката да си напраам муабет.
1RETWEETS13FAVORITES
i mene 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Мар 26, 2020 12:34 am

Emilija@__emilija__58m
Се поминува со прегратка и бакнеж само треба доволно да љубиш.
8RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Мар 26, 2020 12:37 am

Девојката со кафето@devojkasokafe1h
„Те мислам.”
Два збора, милион емоции.

#ДобраНоќ

7RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Мар 26, 2020 12:48 am

Сарето :mask:@mrcatorka26m
Ми се гушкаш.
5RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пет Мар 27, 2020 12:28 am

Убавата Синоличка@fapitd0ofrld1hc29m
Кога приметуваш дека некој те откачува, не се труди разговорот да продолжи понатаму.
6RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пет Мар 27, 2020 12:47 am

Wraith Queen@irenaxxxx45m
Никогаш не е предоцна да кажеш "ТЕ САКАМ". Ама некогаш е предоцна да кажеш "ИЗВИНИ ТЕ МОЛАМ"
5RETWEETS10FAVORITES


mnogu tochno 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by cvetka Пет Мар 27, 2020 8:27 pm

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Img_2024

cvetka

Број на мислења : 222
Join date : 2019-05-30

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Мар 28, 2020 10:08 pm

Bitna edna@bitnaedna1h
Понекогаш заминуваш за да размислиш,понекогаш заминуваш зошто си размислил. https://t.co/ZHl3jayBTW
5RETWEETS21FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Мар 28, 2020 11:12 pm

.@aajkos1h
Дефинитивно Б https://t.co/DEumqlxYCz
8RETWEETS26FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Мар 29, 2020 4:51 pm


The X@xpoznat49m
Не е важно колку е мрачно околу тебе. Важно е колку светлина имаш во себеси. https://t.co/kjSlUO8irK
8RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Вто Мар 31, 2020 12:37 am

Мимикрија@majaspasovska123m
Далеку од очи.
Длабоко во душа.
Ете...така си ми.

10RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 30 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 30 of 33 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот