Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Смеа, забава, вицови

+21
defo
Albatros
Nebula
EVITA
Luxor
Teo
chargerburnout
Естир
kiBik
хан Ацо
tmoro
Arhimed
Боко
Hamad bim Khalifa
Фири
sofmak
Бело конче
reiter
gerasim
bratucedot
osa
25 posters

Страна 10 of 33 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 33  Next

Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Чет Апр 23 2015, 19:51

Отишол Трпе во дискотека, се сместил на шанк и по некое време до него седнала згодна девојка:
- Дечко, да не имаш цигара?
- Не, ама имам убав саат.
- Шо ти е тебе бе, ја саат ли ќе пушам?
- Не бе маче, не мора саат, ако сакаш може и пола саат!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by bratucedot Чет Апр 30 2015, 15:03


_________________
17 44 52 59 0 36 23 0 11 72 68 31 0 44
47 41 59 12 25 0 72 0
bratucedot
bratucedot

Број на мислења : 51
Join date : 2015-01-12
Age : 44
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by bratucedot Чет Апр 30 2015, 15:06


_________________
17 44 52 59 0 36 23 0 11 72 68 31 0 44
47 41 59 12 25 0 72 0
bratucedot
bratucedot

Број на мислења : 51
Join date : 2015-01-12
Age : 44
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by kiBik Чет Апр 30 2015, 18:25

Bratuched, vie imate nekoe slichno shou? Toa kaj nas e od 25-6 godini nekade...
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by tmoro Саб Мај 02 2015, 17:59

Дали некој видел ВОЛВО кола,или ВОЛ ВО кола?

tmoro

Број на мислења : 547
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Саб Мај 02 2015, 18:02

Tmoro dobro shto dojde, odi na bordel i glasaj dodeka ne sme ja zatvorile anketata...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by bratucedot Пон Мај 04 2015, 20:03

ајдееее веселоооо


_________________
17 44 52 59 0 36 23 0 11 72 68 31 0 44
47 41 59 12 25 0 72 0
bratucedot
bratucedot

Број на мислења : 51
Join date : 2015-01-12
Age : 44
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by osa Саб Мај 09 2015, 01:59

a kade e Brusli ???

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by osa Саб Мај 09 2015, 02:00

toa na liceto DA NE MU E KECHAP ????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by osa Саб Мај 09 2015, 18:26

и брус ли ме свати буквално ,....све поби во кумановско ....е море брусли ,само да си спасиш сопствена кожа

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by tmoro Вто Мај 26 2015, 23:01

Дали знаете што е разликата помеѓу ИДРИЗОВО и Владата На Груевски?

tmoro

Број на мислења : 547
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by tmoro Сре Мај 27 2015, 07:52

tmoro напиша:Дали знаете што е разликата помеѓу ИДРИЗОВО и Владата На Груевски?

Разликата е во тоа што во Идризово се ситните лопови а во владата на Пастирот се крупните лопови

tmoro

Број на мислења : 547
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by osa Сре Мај 27 2015, 18:26

tachno tmoro ....me iznasmea ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by tmoro Сре Мај 27 2015, 22:49

дали знаете што е разликата помеѓу добар маж и лош маж?

tmoro

Број на мислења : 547
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by tmoro Чет Мај 28 2015, 09:09

tmoro напиша:дали знаете што е разликата помеѓу добар маж и лош маж?

Добриот маж ги сакат сите жени а лошиот маж не ја сакат ни сопствената.

tmoro

Број на мислења : 547
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by reiter Пон Јун 01 2015, 22:05

Very Happy
[img]Смеа, забава, вицови - Page 10 Rbwjl2[/img]

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by reiter Сре Јун 03 2015, 18:09


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by reiter Чет Јун 04 2015, 19:13


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Hamad bim Khalifa Чет Јун 04 2015, 19:21

Lele mori mirke svirke ?!?!?!?!? Da si odishe na posmatrajne u soodvetna institucija - mozebi ke ostaneshe nesto od nejze! Ovaka za u zapun, zaedno so onoj kretenot u pozadina - milenka!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by tmoro Чет Јун 25 2015, 22:48


tmoro

Број на мислења : 547
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by reiter Пет Јун 26 2015, 07:55

знаете ли зошто женските секогаш го догледуваат до крај порното??

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by tmoro Пет Јун 26 2015, 08:14

reiter напиша:знаете ли зошто женските секогаш го догледуваат до крај порното??

ne

tmoro

Број на мислења : 547
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Пет Јун 26 2015, 09:14

Hrabra mechka...ili...machka...


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by reiter Пет Јун 26 2015, 10:02

tmoro напиша:
reiter напиша:знаете ли зошто женските секогаш го догледуваат до крај порното??

ne

мислат дека на крајот сите ќе се венчат Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by osa Пет Јун 26 2015, 10:25

reiter напиша:
tmoro напиша:
reiter напиша:знаете ли зошто женските секогаш го догледуваат до крај порното??

ne

мислат дека на крајот сите ќе се венчат Very Happy
Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 10 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 33 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 33  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот