Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Смеа, забава, вицови

+21
defo
Albatros
Nebula
EVITA
Luxor
Teo
chargerburnout
Естир
kiBik
хан Ацо
tmoro
Arhimed
Боко
Hamad bim Khalifa
Фири
sofmak
Бело конче
reiter
gerasim
bratucedot
osa
25 posters

Страна 3 of 33 Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Next

Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by reiter Пет Јан 30 2015, 23:34

+18


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Саб Јан 31 2015, 14:01

Смеа, забава, вицови - Page 3 19857golema

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Фири Саб Јан 31 2015, 16:21

Шо е смешното тука, кои се тие двайцата и коjа е циганчицата? Натписот не се чита, одрезан е половината.

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Саб Јан 31 2015, 16:33

Малку ке треба да читаш, но сигурен сум дека ке сфатиш.Инаку за да се исплатат патните трошоци треба да се приложат сметките од патарина...

http://inbox7.mk/archives/3663

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by reiter Саб Јан 31 2015, 19:58

јас пак мислев рекламираат некоја паста за заби Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Фири Вто Фед 03 2015, 12:13

Хаха еден коментар од утринска пачаура:
Зоран Заев е заглавен до гуша- никој повеќе не го слуша.
Заев тоне во жива кал- и рејтингот му е многу мал.
На него му се гневни широки народни маси- и нема кој да го спаси.
До сега 10 пати е фатен како лаже- и сега никој не му верува тоа што ќе го каже.
Заев нема да издржи во СДСМ до месе Мај,- ај сега Заев оди си - ај сега бај бај.

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Сре Фед 04 2015, 23:25

Сообраќајка на камион со јајца

Се превртува камион со јајца. Пристигнува полицаецот, гледа каква е работата и ѕвони веднаш во Брза помош…
– Ало, Брза помош ли е тоа?
– Да, што се случило?
– Па тука еден се преврте и си ги скрши јајцата…
– Да, а органот како е?
– Пааа, органот е на телефонот.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Сре Фед 04 2015, 23:26

Оџата и нерешителниот маж

Оди еден маж кај оџата:
– Жена ми се однесува многу лошо со мене, не ме почитува, не ме слуша, ме зафркава пред луѓето… Дајте ми совет како да постапам.
– Разведи се.
– Ама, ја сакам!
– Епа тогаш не се разведувај.
– Ама не можам да живеам повеќе вака…
– Тогаш разведи се.
– И без неа нема да можам да живеам…
– Смени си ја тогаш верата.
– Тоа ќе ми помогне ли?
– Се сомневам, ама барем ќе се за*баваш со попот, не со мене…

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by reiter Сре Фед 04 2015, 23:27

Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Чет Фед 05 2015, 23:43

Мажот на островот на жените  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Многу одамна еден маж се нашол на остров населен само од жени. Жените веднаш го осудиле на смрт. Пред да го погубат, го прашале:
– Која ти е последна желба?
– Да ме убие најгрдата!
Уште е жив!!!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by reiter Пет Фед 06 2015, 14:05

полицаец влегува во цкрва и му вели на попот
оче има ли ви-фи тука...
бог да чува..
оче,а кое е усернаим Very Happy а кое пасворд

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by reiter Пет Фед 06 2015, 14:08

Very Happy
ете каде се криел ѓаволот

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by reiter Пет Фед 06 2015, 14:11

хахаха..бањање


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Саб Фед 07 2015, 12:31

Од твитер...

Смеа, забава, вицови - Page 3 B9PK4d1IgAA1Aqz

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Hamad bim Khalifa Саб Фед 07 2015, 16:41

Lele poster?!?!?!?!? Majko mila....
ima u Idrizbeg u aparmanite foto tapet po cel zid da im zalepime.... me biva za enterierno ureduvanje, da si .... vekot! Twisted Evil
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Саб Фед 07 2015, 22:48

Смеа, забава, вицови - Page 3 1(26)

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Вто Фед 10 2015, 21:42


Новото знаме на Македонија

Смеа, забава, вицови - Page 3 B9fmjHfCUAAz0j8

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Боко Вто Фед 10 2015, 21:44

Teo напиша:Од твитер...

Смеа, забава, вицови - Page 3 B9PK4d1IgAA1Aqz
Тео таа е добра Very Happy Very Happy Very Happy

Боко

Број на мислења : 66
Join date : 2015-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Вто Фед 10 2015, 21:51

Смеа, забава, вицови - Page 3 B9e-JcqIIAEfSKp

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Сре Фед 11 2015, 11:16


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Сре Фед 11 2015, 11:30

Смеа, забава, вицови - Page 3 CFE4F926-E1B3-4751-9374-1983A0E6EB92_w640_r1_s

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Сре Фед 11 2015, 16:53


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Гостин Пет Фед 13 2015, 17:20

Нови понуди од домашните оператори!

Смеа, забава, вицови - Page 3 B9tqyX5IQAAiX2X

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by reiter Пет Фед 13 2015, 17:24

Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by osa Пет Фед 13 2015, 18:21

im se moze ,e shto ste vie ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16164
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа, забава, вицови - Page 3 Empty Re: Смеа, забава, вицови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 33 Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот